Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Magiczna Kolacja - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Warszawa

Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinii

Magiczna Kolacja - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,99 zł

179,99 zł

O prezencie

Twoim marzeniem od zawsze było spotkać dobrą wróżkę? A może, oglądając “Alicję w Krainie Czarów”, ogarniała Cię chęć na podobne przygody? Spotkaj się z magią podczas niesamowitej Magicznej Kolacji w Warszawie! Zobacz, jak zaciera się granica między światem rzeczywistym, a iluzją. Doświadczony magik i komik - Maciej Piskorz zabierze Cię w niezwykłą podróż - pełną magii i tajemnicy. Z kolei szef kuchni zadba, aby Twoje kubki smakowe zaznały rozkoszy i zapewni Ci magiczne, kulinarne doznania. Spędź wieczór pełen atrakcji i zobacz nowoczesny fine dining w najlepszym wydaniu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w magicznej kolacji. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez Macieja Piskorza. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji. Magik, za pośrednictwem gagów, żartów i ciekawych trików, sprawi, że przeniesiesz się do zupełnie innego świata, gdzie niemożliwe nie istnieje. Iluzjonista zaprezentuje świat magii, będzie współtworzył z Tobą iluzje, a nawet tłumaczył, jak zaczarować znajomych. Jedzeniowe inspiracje także będą miały znaczenie - cały pokaz będzie wypełniony nawiązywaniem do kuchni, a w każdym triku będzie można odnaleźć kulinarne odniesienia.

Jakie sztuczki będzie wykonywał magik?
Nie chcemy zdradzać szczegółów, żeby nie psuć Ci niespodzianki, więc zdradzimy tylko, że:

- Dowiesz się, jak znaleźć pieniądze w owocach.
- Przekonasz się, jakie magiczne właściwości skrywają serwetki...
- Zobaczysz, jak można teleportować… ser.
- Zrozumiesz, dlaczego magicy nienawidzą spaghetti.

To oczywiście tylko część sztuczek, które zaprezentuje magik podczas wykwintnej kolacji. Po przeżyciu będziesz się zastanawiać: Kto był lepszym magikiem: Iluzjonista czy Szef kuchni?

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego i napoju. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie (również wegańskie). Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.

Czy istnieje wersja kolacji, która rozszerzona jest o deser i wino?
Tak. Magiczna Kolacja w wersji VIP.

Magiczna Kolacja | Warszawa sprawdzi się jako prezent dla singielki, który dostarczy jej naprawdę niezwykłych emocji. Niezwykła podróż do świata, w którym magia przeplata się z rzeczywistością, a niemożliwe nie istnieje to wspaniała okazja, by przeżyć niezapomniane chwile. Przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne, napój. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Magiczna Kolacja | Warszawa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje