(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Magiczna Kolacja - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Łódź

Nowość
0.0 0 Opinii

Magiczna Kolacja - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,99 zł

179,99 zł

O prezencie

“Odważ się i poznaj magię”

Zapewnij sobie niezapomniany wieczór, który zachwyci Cię pod każdym względem. Elegancka restauracja, doskonałe jedzenie i całe mnóstwo… magii! Zapraszamy na Magiczną Kolację w Łodzi, która z całą pewnością Cię oczaruje! Podczas pełnego wrażeń wieczoru nie tylko skosztujesz doskonałych potraw, przygotowanych specjalnie na tę okazję, ale także spotkasz się z prawdziwą magią, którą zaprezentuje Maciej Piskorz. Zobacz, jak wygląda magiczny świat niespodzianek!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w Magicznej Kolacji. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez Macieja Piskorza. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji. Magik, za pośrednictwem gagów, żartów i ciekawych trików, sprawi, że przeniesiesz się do zupełnie innego świata, gdzie niemożliwe nie istnieje. Iluzjonista zaprezentuje świat magii, będzie współtworzył z Tobą iluzje, a nawet tłumaczył, jak zaczarować znajomych.

Jakie sztuczki będzie wykonywał magik?
Nie chcemy zdradzać szczegółów, żeby nie psuć Wam niespodzianki, więc zdradzimy tylko, że pojawią się:

- Znikająca butelka – komediowe intro, w którym szklana butelka popularnego napoju znika w papierowej torbie na oczach publiczności;

- Skręcone ręce – rozgrzewka magiczna pokazująca, że każdego na Sali da się oszukać – wystarczy użyć odrobiny podstępu;

- Niewidzialna talia - magik wybiera osobę znajdującą się na tyłach sali i rzuca do niej niewidzialną talię - wyobrażony obiekt. Widz wybiera kartę z niewidzialnej talii i w swojej wyobraźni obraca ją względem pozostałych. Następnie odrzuca talię do magika, która w niewytłumaczalny sposób pojawia się w jego dłoniach. W talii wybranej przez magika odwrócona jest dokładnie ta karta, o której pomyślał widz;

- Potrawowe czytanie w myślach – z torby pełnej kartek z nazwami najróżniejszych potraw z całego świata, jeden z widzów wybierze potrawę. Iluzjonista za pośrednictwem myślowo – jedzeniowego połączenia z widzem odgadnie którą przystawkę wybrał. W dodatku - będzie to przystawka, której za chwilę skosztują wszyscy uczestnicy!

To oczywiście tylko część sztuczek, które zaprezentuje czarodziej podczas wykwintnej kolacji. Po przeżyciu będziecie się zastanawiać: Kto był lepszym magikiem: Iluzjonista czy Szef Kuchni?

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego i napoju. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie. Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.

Gdzie znajduje się restauracja?
Restauracja zlokalizowana jest w "Ogrodach Geyera". Obok restauracji są bezpłatne miejsca parkingowe.

Czy istnieje wersja kolacji, która rozszerzona jest o deser i wino?
Tak. Magiczna Kolacja w wersji VIP.

Magiczna Kolacja - Wieczór z Pokazem Iluzji | Łódź jest niezwykłym przeżyciem i oryginalnym prezentem dla kolegi na urodziny. Niezwykły wieczór w eleganckiej restauracji jest świetnym wyborem na każdą okazję i pozwala odkryć rzeczy niesłychane i  tajemnicze. Wybierz ciekawą kulinarną przygodę dla bliskiej osoby i podaruj jej niesamowite emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5-2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne, napój. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Magiczna Kolacja | Łódź

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje