(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Magiczna Kolacja - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Kraków

Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinii

Magiczna Kolacja - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,99 zł

179,99 zł

O prezencie

 
Marzysz, by wybrać się na peron 9 i ¾? Zawsze interesował Cię świat magii i iluzji? Zapraszamy na niezapomniany wieczór, w którym przewodnim motywem będzie magia i… doskonałe jedzenie! Magiczna Kolacja w Krakowie to wspaniała przygoda i okazja, by spędzić czas w eleganckiej restauracji, a przy okazji zanurzyć się świat magii. Pokazy wykonywane są przez doświadczonego magika, który występuje zarówno na “scenie głównej”, jak i przy stolikach, a do niektórych “sztuczek” wybiera asystentów, spośród gości restauracji. Wykwintne jedzenie i zdumienie wywołane magią… tak wygląda przepis na cudowny wieczór w Krakowie!
 
Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w Magicznej Kolacji. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało nasze przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez Michała Skubidę. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na środku sali, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji.

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego i soku. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie (również wegańskie). Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.

Magiczna Kolacja | Kraków sprawdzi się jako prezent dla przyjaciela na urodziny. To niezwykłę połączenie magii i doskonałego jedzenia sprawia, że wieczór pozostaje we wspomnieniach do końca życia. Voucher na wyjście do restauracji w Krakowie to łatwy sposób, by spełnić marzenia bliskiej osoby!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru jest menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne i zimne napoje. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Magiczna Kolacja | Kraków

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje