(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Walk In The Sky | Wiele Lokalizacji

Tylko u nas
5.0 44 Opinii

Walk In The Sky | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Walk in the Sky, Warszawa, Łódź

 

Marzysz o przygodzie, która dostarczy Ci sporej dawki adrenaliny? Walk in the Sky w Warszawie i Łodzi to przeżycie, które wyzwoli w Tobie emocje, jakich dawno nie czułeś! Wjeżdżając windą na szczyt budynku, poczujesz ciekawość oraz przyjemny dreszczyk zwiastujący coś niesamowitego. Stojąc na dachu, zachwycisz się otaczającymi Cię widokami, a gdy odważysz się zejść, poczujesz ogromną radość i dumę. Jesteś gotowy na taką dawkę emocji? Pokonaj swój lęk i wybierz się na spacer po ścianie!

 

Walk in the Sky w Warszawie, Łodzi - informacje

 

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Walk in the Sky. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Czym jest Walk in the Sky?
Walk in the Sky to niesamowite ekstremalne doznanie, którego jeszcze nikt w Polsce nie oferował! Osoba obdarowana ma możliwość odbycia spaceru po fasadzie budynku. Uczestnik będący w pozycji wertykalnej w stosunku do ziemi zmierza od dachu aż na sam dół. Wysokość budynku to ok. 37 metrów, co sprawia, że obdarowany musi wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści!

Co wchodzi w skład przeżycia?
Prezent obejmuje zejście Walk in the Sky, kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Doświadczeni instruktorzy zapewniają uczestnikom pełne wsparcie. Przeprowadzają instruktaż dotyczący zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny sprzęt. Osoba obdarowana otrzyma kask, rękawice oraz uprząż, a następnie w asyście obsługi uda się na dach budynku skąd droga jest już tylko jedna...

Czy każdy może spróbować Walk in the Sky?
Walk in the Sky przeznaczony jest dla każdego śmiałka, który ukończył 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna).

Gdzie można zrealizować prezent?
Walk in the Sky można zrealizować w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 80/82 (budynek Kolmexu) oraz w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 54/56 (BCB budynek B).

Jak należy ubrać się na Walk in the Sky?
Sugerujemy sportowe, wygodne ubranie.

Czy w trakcie realizacji atrakcji można zrezygnować?
Jeśli zajdzie taka potrzeba przed rozpoczęciem zejścia ze ściany można się wycofać. Po przystąpieniu do schodzenia po ścianie niestety rezygnacja jest już niemożliwa. W takim przypadku obsługa może jedynie opuścić uczestnika na ziemię. Rezygncja nie oznacza zwrotu poniesionych kosztów.

Czy uczestnik podlega ubezpieczeniu?
Oczywiście każdy z uczestników Walk in the Sky podlega ubezpieczeniu OC o czym zostaje poinformowany w trakcie podpisywania formularza na miejscu realizacji.

Czy osoba niepełnosprawna może skorzystać z atrakcji?
Walk in the Sky jest tak zaprojektowany, aby każdy mógł z niego skorzystać. Kule czy wózek inwalidzki nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Czy są ograniczenia wagowe?
Maksymalna waga uczestnika to 120 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Walk in The Sky, czyli przygoda pełna adrenaliny!

 

Walk in the Sky - Voucher na prezent

 

Szukasz na wyjątkową okazję równie wyjątkowego prezentu, który wywoła okrzyk zdziwienia u osoby obdarowanej? Mamy dla Ciebie prezent, który doskonale wpasowuje się w te kryteria! Podaruj Walk in the Sky i zaspokój potrzebę przeżycia ekstremalnego doświadczenia! Jest to jedna z najciekawszych i zaskakujących propozycji na prezent z okazji urodzin.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Max. waga: 120 kg. Nie ma możliwości realizacji usługi pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających. Należy przybyć 20 min przed ustalonym terminem rezerwacji. Przeżycie realizowane jest eventowo.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Walk In The Sky

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 44 Opinii

Lista sugerowanych prezentów w tym Voucherze.

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Aneta

Świetna, przyjazna obsługa. Dzięki dobrej atmosferze nie czułam takiego stresu przed zejściem z budynku. Świetne wspomnienie. Polecam!

Karolina

Walk in the sky to jedna z ciekawszych rozrywek, w jakich miałam okazję w życiu uczestniczyć. Przy okazji jest fajna zarówno dla ekstremalnych szaleńców, jako nowe doznanie, jak i dla tych spokojniejszych - bo spokojnie dadzą radę, a będzie fun!

Agnieszka

Świetnie zorganizowane przeżycie. Od samego początku ekipa wita się z nami z uśmiechem na twarzy, przygotowanie sprzetu idt szybko sprawnie, każdy z ekipy ma swoje przydzielone zadania widać , że robią to nie pierwszy raz i można śmiało im zaufać. Sądzę, że skorzystam jeszcze z takiej atrakcji, ale być może w innej lokalizacji, znajomym polecam wszystkim Walki in the Sky;) Pozdrawiam

James

Było super. Najlepszy i najtrudniejszy moment to wychylenie za krawędź budynku do pozycji prostopadłej do ściany :D Pewnie zrobię to jeszcze raz :p

Marcon

Świetna i profesjonalna organizacja wydarzenia. Od samego poczatku

Wyświetlono 5 z 34

Zobacz inne propozycje