Walk In The Sky | Wiele Lokalizacji

Warszawa, Łódź
1 os.

129,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
129,99 zł

Marzysz o przygodzie, która dostarczy Ci sporej dawki adrenaliny? Walk In The Sky to przeżycie, które wyzwoli w Tobie emocje, jakich dawno nie czułeś! Wjeżdżając windą na szczyt budynku, poczujesz ciekawość oraz przyjemny dreszczyk zwiastujący coś niesamowitego. Stojąc na dachu, zachwycisz się otaczającymi Cię widokami, a gdy odważysz się zejść, poczujesz ogromną radość i dumę. Jesteś gotowy na taką dawkę emocji? Pokonaj swój lęk i wybierz się na spacer po ścianie!

Czym jest Walk In The Sky?

Walk In The Sky to niesamowicie ekstremalne doznanie, którego jeszcze nikt w Polsce nie oferował! Osoba obdarowana ma możliwość odbycia spaceru po fasadzie budynku. Uczestnik będący w pozycji poziomej do ziemi zmierza, od dachu aż na sam dół. Wysokość budynku to ok. 37 metrów, co sprawia, że obdarowany musi wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Instruktorzy przeprowadzają szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny ekwipunek. Osoba obdarowana otrzyma specjalny kombinezon, kask, rękawice oraz uprząż, a następnie w asyście obsługi uda się na dach budynku skąd droga jest już tylko jedna...

Czy każdy może spróbować Walk In The Sky?

Walk In The Sky przeznaczony jest dla każdej osoby, która ukończyła 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna). Uczestnictwo w zabawie odradza się osobom z chorobami bądź urazami kręgosłupa, a także posiadaczom chorób serca.

Walk In The Sky sprawdzi się jako:

prezent dla męża, prezent dla niej, ekstremalny prezent.

Szukasz na wyjątkową okazję równie wyjątkowego prezentu, który wywoła okrzyk zdziwienia u osoby obdarowanej? Mamy dla Ciebie prezent, który doskonale wpasowuje się w te kryteria! Podaruj Walk In The Sky i zaspokój potrzebę przeżycia ekstremalnego doświadczenia! Jest to jedna z najciekawszych i zaskakujących propozycji na prezent z okazji urodzin.

 

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 3
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Max. waga: 120 kg. Nie ma możliwości realizacji usługi pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających. Przeciwwskazania: urazy kręgosłupa, problemy z ciśnieniem i sercem. Należy przybyć 20 min przed ustalonym terminem rezerwacji. Prezent realizowany eventowo.Opinie (5)

Alicja

Niesamowita przygoda! Jedna z tych atrakcji, które wzbudzają największe emocje:) Organizacja wydarzenia w porządku, nie miałam żadnych zastrzeżeń.

Karolina

Walk in the sky to jedna z ciekawszych rozrywek, w jakich miałam okazję w życiu uczestniczyć. Przy okazji jest fajna zarówno dla ekstremalnych szaleńców, jako nowe doznanie, jak i dla tych spokojniejszych - bo spokojnie dadzą radę, a będzie fun!

James

Było super. Najlepszy i najtrudniejszy moment to wychylenie za krawędź budynku do pozycji prostopadłej do ściany :D Pewnie zrobię to jeszcze raz :p

Macron

Świetna i profesjonalna organizacja wydarzenia.

Miki

Świetna zabawa, mnóstwo adrenaliny i świetny kop pozytywnej energii. Polecam w 100%

1
Dodaj Opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.