JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Walk In The Sky | Wiele Lokalizacji

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Walk In The Sky | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Łódź
1 os.

129,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
129,99 zł

Marzysz o przygodzie, która dostarczy Ci sporej dawki adrenaliny? Walk In The Sky to przeżycie, które wyzwoli w Tobie emocje, jakich dawno nie czułeś! Wjeżdżając windą na szczyt budynku, poczujesz ciekawość oraz przyjemny dreszczyk zwiastujący coś niesamowitego. Stojąc na dachu, zachwycisz się otaczającymi Cię widokami, a gdy odważysz się zejść, poczujesz ogromną radość i dumę. Jesteś gotowy na taką dawkę emocji? Pokonaj swój lęk i wybierz się na spacer po ścianie!

Czym jest Walk In The Sky?
Walk In The Sky to niesamowicie ekstremalne doznanie, którego jeszcze nikt w Polsce nie oferował! Osoba obdarowana ma możliwość odbycia spaceru po fasadzie budynku. Uczestnik będący w pozycji poziomej do ziemi zmierza, od dachu aż na sam dół. Wysokość budynku to ok. 37 metrów, co sprawia, że obdarowany musi wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Instruktorzy przeprowadzają szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny ekwipunek. Osoba obdarowana otrzyma specjalny kombinezon, kask, rękawice oraz uprząż, a następnie w asyście obsługi uda się na dach budynku skąd droga jest już tylko jedna...

Czy każdy może spróbować Walk In The Sky?
Walk In The Sky przeznaczony jest dla każdej osoby, która ukończyła 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna). Uczestnictwo w zabawie odradza się osobom z chorobami bądź urazami kręgosłupa, a także posiadaczom chorób serca.

Gdzie można zrealizować prezent?
Walk in The Sky można zrealizować w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 80/82 (budynek Kolmexu) oraz w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 54/56 (BCB budynek B).

Walk In The Sky sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent dla niej, ekstremalny prezent

Szukasz na wyjątkową okazję równie wyjątkowego prezentu, który wywoła okrzyk zdziwienia u osoby obdarowanej? Mamy dla Ciebie prezent, który doskonale wpasowuje się w te kryteria! Podaruj Walk In The Sky i zaspokój potrzebę przeżycia ekstremalnego doświadczenia! Jest to jedna z najciekawszych i zaskakujących propozycji na prezent z okazji urodzin.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Max. waga: 120 kg. Nie ma możliwości realizacji usługi pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających. Przeciwwskazania: urazy kręgosłupa, problemy z ciśnieniem i sercem. Należy przybyć 20 min przed ustalonym terminem rezerwacji. Prezent realizowany eventowo.


Lista sugerowanych prezentów w tym Voucherze.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 819
Sortuj
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.