Walk In The Sky | Łódź

1 2 3 4 5 (0)
Łódź
1 os.

129,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Przed Tobą naprawdę wyjątkowy prezent, którego nie kupisz nigdzie indziej - Walk In The Sky! Zadanie jest proste - trzeba zejść po fasadzie budynku z góry na sam dół, lecz czy łatwo je wykonać? To będzie spacer Twojego życia, który sprawdzi Twoją odporność na stres i nowe wyzwania, a przy okazji zadba o to, by Twój poziom adrenaliny znacznie wzrósł! Niezależnie od tego, czy latasz samolotami, czy stąpasz twardo po ziemi - to przeżycie wywrze na Tobie niepowtarzalne wrażenie!

Czym jest Walk In The Sky?
Walk In The Sky to autorskie, jedyne w swoim rodzaju przeżycie! Osoba obdarowana maszeruje po fasadzie budynku od dachu aż na sam dół przyczepiona specjalną uprzężą do konstrukcji na dachu.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Doświadczeni instruktorzy zapewniają uczestnikowi pełne wsparcie. Przeprowadzają instruktaż dotyczący zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny sprzęt. Osoba obdarowana otrzyma specjalny kombinezon, kask, rękawice oraz uprząż, a następnie w asyście obsługi uda się na dach budynku skąd droga jest już tylko jedna...

Czy każdy może spróbować Walk In The Sky?
Walk In The Sky przeznaczony jest dla każdego śmiałka, który ukończył 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna). Uczestnictwo w zabawie odradza się osobom z chorobami bądź urazami kręgosłupa, a także posiadaczom chorób serca.

Walk In The Sky sprawdzi się jako:

prezent dla Niego, prezent na 18. urodziny, prezent na Rocznicę.

Zbliża się specjalna okazja, a Ty szukasz wyjątkowego prezentu, który zaskoczy osobę obdarowaną? Mamy dla Ciebie prezent będący wyzwaniem nawet dla największego twardziela! Podaruj Walk In The Sky, ekstremalne przeżycie, które zadowoli każdego fana adrenaliny! Trudno będzie się postarać o lepszy prezent na Dzień Ojca, czy na Święta!


Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Strój sportowy. Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Max. waga:120 kg. Nie ma możliwości realizacji usługi pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających. Przeciwwskazania: urazy kręgosłupa, problemy z ciśnieniem i sercem. Należy przybyć 20min przed terminem rezerwacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.