Poznaj Nurkowanie dla Dwojga w Jeziorze | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań (okolice)
2 os.

399 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubicie sporty wodne i aktywne spędzanie czasu? A może szukacie nowych sposobów na wspólne spędzanie wolnego czasu? Poznaj Nurkowanie w Jeziorze dla Dwojga to strzał w dziesiątkę. Odkrywania podwodnego świata nie zaczniecie jednak od skoku na głęboką wodę! Najpierw przejdziecie szkolenie teoretyczne pod okiem wykwalifikowanego instruktora i dowiecie się, jak korzystać ze sprzętu i jak radzić sobie z różnymi sytuacjami pod wodą. Teraz możecie ruszać na podbój jednego z siedmiu podpoznańskich jezior! Zejdźcie pod lustro wody i zobaczcie nowy, nieznany dotąd świat. Przekonajcie się, jak poradzicie sobie w nowych warunkach i sprawdźcie ile radości można znaleźć pod wodą. To przeżycie sprawi, że zbliżycie się do siebie jeszcze bardziej, a przy odrobinie szczęścia odkryjecie swoją pasję!

Prezent obejmuje:

  • Wynajęcie sprzętu,
  • Kurs teoretyczny i praktyczny,
  • Opiekę profesjonalnego instruktora.
Jako eksperci w dziedzinie upominków wiemy, jak trudno wymyślić ciekawy prezent dla pary. Na szczęście znaleźliśmy uniwersalne rozwiązanie - wystarczy podarować przeżycie! To pomysłowy prezent na walentynki, rocznicę, ślub oraz każdą inną okazję, która wymaga ciekawego upominku. Tego typu podarunek nie tylko zapewnia zaskoczenie i radość, lecz także pozostawia trwałe wspomnienia. Życie to przygoda! Uszczęśliw swoich bliskich, podaruj im voucher na prezent i zamień ich marzenia we wspomnienia.

 


Miejsce realizacji

Poznań (okolice)

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik. Otrzymasz wszystkie niezbędne do nurkowania sprzęty.

Czas trwania

Realizacja prezentu może mieć różny czas trwania. Należy zarezerwować sobie od 3 do 5 godzin. W wodzie spędza się 30 minut, co podyktowane jest panującymi warunkami atmosferycznymi i odpornością organizmu na niskie temperatury panujące w głębinach jeziora.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od maja do października.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: nurkowanie wprowadzające, opiekę instruktorską, sprzęt ABC i sprzęt powietrzny. Wszelkie szczegóły organizacyjne (dojazd etc.) ustalane są bezpośrednio z wykonawcą w czasie dokonywania rezerwacji. Min wiek: 10 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania.


Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.