Poznaj Nurkowanie dla Dwojga | Łódź

1 2 3 4 5 (0)
Łódź
2 os.

179 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcecie przeżyć we dwoje fantastyczną przygodę? Szukacie pasji, którą będziecie mogli wspólnie realizować? Nauczcie się nurkowania! Obądźcie pierwszą lekcje i zaraźcie się pasją na całe życie. Wspólna realizacja zainteresowań zbliża zarówno partnerów, jak i przyjaciół. Ponad to, otwiera wiele możliwości przyjemnego spędzania czasu. To pierwszy krok do podróży i podwodnych przygód na Karaibach czy w Egipcie. Zanurzcie się w przeżyciu!

Jeżeli szukasz pomysłu na oryginalny prezent na Walentynki, a nie chcesz spędzać tego dnia w zatłoczonej restauracji, podaruj drugiej połówce voucher na prezent, który zarazi Was pasją! Jest to uniwersalny podarek, który świetnie się sprawdzi jako prezent dla niego, oraz dla niej. To również idealny prezent dla rodziców - taki, który z pewnością sprawi im przyjemność i pomoże spełnić ich marzenie.


Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

1,5 godziny z czego 60 minut spędza się w wodzie.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 10 roku życia. Wystarczy podstawowa umiejętność pływania. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.