Lot Zapoznawczy Cessną 152 (30 min.) | Ostrów Mazowiecka

1 2 3 4 5 (0)
Ostrów Mazowiecka (okolice - Grądy)
1 os.

319 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Marzysz czasem o tym, żeby podbijać przestworza? Cessena to lekki samolot wprost stworzony do tego celu – zasiądź za jego sterami i odkryj w sobie pasję pilota. Na pół godziny porzuć prozę dnia codziennego i spójrz na ziemię z innej perspektywy. To przeżycie gwarantuje wiele pięknych doznań i dużo wspaniałych wspomnień. Kto wie, może będzie początkiem nowej życiowej pasji? Lepsza okazja, aby zrealizować sny o lataniu może się już nie powtórzyć! Włóż pilotkę!

Co obejmuje prezent?

30 minutowy lot dla jednej osoby z możliwością pilotowania maszyny pod okiem instruktora.

Jak przebiega realizacja?

Na ziemi osoba obdarowana przejdzie krótkie wprowadzenie, po czym wsiądzie do samolotu i odbędzie lot samolotem Cessna 152.

Czy wiesz, że....?

Samolot Cessna 152 może osiągnąć nawet 276 km/h.

Lot zapoznawczy Cessną 152 sprawdzi się jako:

prezent na urodziny, prezent dla mężczyzny, prezent dla taty.

Tego typu przygoda będzie spełnieniem marzeń każdego, kto kocha poznawać świat i kolekcjonować nowe doświadczenia, a więc jest to wymarzony prezent dla mężczyzny czy kobiety niezależnie od ich wieku. Dlatego, jeżeli fajny prezent dla chłopaka nie wystarczy, to zafunduj mu upominek prawdziwie odlotowy.


Miejsce realizacji

Ostrów Mazowiecka (okolice - Grądy)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły przebywać na parkingu i obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje lot zapoznawczy dla 1 osoby samolotem Cessna 152 z możliwością samodzielnego pilotowania samolotu w czasie lotu, za wyjątkiem startu i lądowania. Max waga pasażera to 100 kg


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności