Lot Widokowy Balonem | Wiele Lokalizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju
1 os.

695 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
695 zł

Latanie od wieków wywoływało zachwyt. Od początku ludzkości marzyliśmy o tym, aby upodobnić się do ptaków. Pierwsze loty balonem towarzyszą naszej cywilizacji od początku XVIII wieku. Teraz, taka okazja jest na wyciągnięcie ręki! Lot Widokowy Balonem pozwoli zobaczyć Ci świat z zupełnie innej perspektywy. Chwyć za aparat, wskakuj do gondoli i wybierz się w niezapomnianą podróż w przestworzach. Doświadcz widoków przepięknej panoramy rozciągającej się kilkaset metrów pod Tobą. To, co zobaczysz z pokładu tego powietrznego statku, zachwyci Twoje oczy...To nie jest sen! Uwiecznij na fotografiach te wyjątkowe, zapierające dech w piersiach, chwile. Oderwij się od codzienności i rozpocznij prawdziwe "bujanie w obłokach", które od tego momentu nabierze zupełnie innego znaczenia. Zachwyć się wynalazkiem braci Montgolfier! Wysokich lotów!

 

Prezent obejmuje:

  • lot balonem na ogrzane powietrze dla jednej osoby,
  • niesamowite widoki z pokładu bajecznie kolorowego balonu,
  • drobny poczęstunek w miejscu lądowania balonu,
  • lampkę szampana,
  • po zakończeniu lotu Ceremonię Chrztu na Aeronautę (pasażera statku powietrznego),
  • dyplom poświadczający miejsce wylądowania oraz wysokość lotu,
  • zdjęcie przesyłane drogą elektroniczną,
  • transport na miejsce startu.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla amatora powietrznych wrażeń? Nie wiesz, co kupić dla Przyjaciela, Siostry lub Brata? Podaruj niezwykły Lot Widokowy Balonem! Ten niesamowity prezent sprawdzi się na każdą okazję, na Urodziny, Święta lub Mikołajki. Wręcz bliskiej Ci osobie ten wyjątkowy voucher i ciesz się z nimi ich radością! Nie zastanawiaj się dłużej - zdecyduj się już dziś!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Sortuj wyniki: 12
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Loty realizowane są począwszy od 3 osób. Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Od pasażerów poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji prezentu. Uczestnictwa w locie odradzamy kobietom w ciąży. Wykonawca posiada wszystkie niezbędne zezwolenia na wykonywanie komercyjnych lotów balonem. Dokładne miejsce i termin startu – do ustalenia z organizatorem podczas rezerwacji.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.