JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Ekskluzywny Lot Balonem dla Dwojga | Katowice (okolice)

Ekskluzywny Lot Balonem dla Dwojga | Katowice (okolice)


Katowice i okolice
2 os.

2399 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
2399 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Ekskluzywny Lot Balonem dla Dwojga to wyjątkowa okazja na to, by marzenia stały się rzeczywistością. Podniebna przygoda jest na wyciągnięcie ręki w balonie dostępnym tylko dla Was! Przeżyjcie wspólnie niezwykłe, romantyczne chwile, obserwując z pokładu tego statku widoki zapierające dech w piersiach. Bujanie w obłokach już więcej nie będzie tylko metaforą - uwiecznijcie te niepowtarzalne momenty na zdjęciach i wracajcie do nich, kiedy tylko będziecie chcieli!

Co obejmuje przeżycie?
Do Waszej dyspozycji jest balon na wyłączność, którym odbędziecie niezapomniany lot. Przed wyprawą zostaniecie pasowani na Zdobywców Przestworzy, a ceremonię zwieńczy poczęstunek szampanem. Po locie otrzymacie certyfikat, a po wylądowaniu na miejsce startu odwiezie Was samochód.

Ile trwa lot balonem?
Sam lot trwa około 60 minut, ale na całą realizację przeżycia zarezerwujcie sobie około 3-4 godziny.

Czy można na realizację zabrać dzieci?
Uczestnicy lotu muszą mieć powyżej 8 lat – osoby do 15 roku życia potrzebują opiekuna, który będzie wraz z nimi odbywał lot.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu balonem?
W locie nie mogą brać udziału kobiety w ciąży oraz osoby pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Czy na realizację można zabrać znajomych?
Voucher dedykowany jest dla Dwojga, realizację w większej grupie należy ustalić bezpośrednio z Wykonawcą, wówczas należy wnieść również dodatkowe opłaty za kolejnych uczestników lotu.

Jak ubrać się na realizację?
Na lot najlepiej założyć obuwie sportowe, wiązane (niewskazane są buty na obcasie, klapki czy japonki). Zaleca się również założenie okrycia głowy, ponieważ płomień od palnika emituje dużą ilość ciepła. Ze względu na to, że lądowanie odbywa się w miejscu przygodnym np. pole czy łąka dobrze być ubranym w długie spodnie.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Lot balonem – czy warto? Wrażenia i bezpieczeństwo.

Ekskluzywny Lot Balonem dla Dwojga to świetny pomysł na prezent dla wszystkich którzy są ciekawi świata i szukają nowych przygód! Ten lot będzie świetnym prezentem na Walentynki dla pary często buja w obłokach.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice i okolice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Przygotowanie balonu do lotu trwa około godziny. Tyle samo czasu zajmuje spakowanie balonu i powrót samochodem pilota na miejsce startu. Dlatego też powinno się zarezerwować 3-4 godziny wolnego czasu na realizację przeżycia, z czego około 60 minut spędza się w powietrzu.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów naziemnych. Do kosza balonu mogą wejść jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika prezentu Lot Balonem to 8 lat. Osobie niepełnoletniej muszą towarzyszyć pełnoletni opiekunowie. Z przeżycia nie mogą korzystać kobiety w ciąży. Loty odbywają się głównie na Podbeskidziu, Jurze Krakowsko-Częstochowskiej oraz na terenie Aglomeracji Śląskiej.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Tomasz Boryczka

Wspaniała przygoda. Wspaniała tym bardziej, że prowadzący bardzo mili, przyjaźni, znający się na rzeczy - słowem pełny profesjonalizm. Gorąco polecam.

Natalia

Po prostu... niesamowite wrażenia !!! POLECAM !

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.