(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Widokowy Motolotnią | Giżycko

5.0 3 Opinii

Lot Widokowy Motolotnią | Giżycko


Giżycko (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

379,99 zł

379,99 zł

O prezencie

Lubisz czuć adrenalinę i wiatr we włosach? Udaj się w podniebną podróż! Lot Usługowy Motolotnią to masa dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Ten statek powietrzny wzniesie Cię na wyżyny, skąd będziesz podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Przekonaj się jak niesamowicie wygląda mazurski krajobraz z tej perspektywy! Sprawdź na własnej skórze jak wiele przeżyć może dostarczyć ta niewielka maszyna. Kiedy oderwiesz się od ziemi poczujesz miłe odprężenie, a Twój poziom adrenaliny szybko wzrośnie. Czas spędzony w powietrzu pozwoli Ci się oderwać od codziennych spraw i poczuć miłe odprężenie. Ta świetna zabawa nie tylko pozostanie w Twojej pamięci, lecz także zostanie uwieczniona na pamiątkowym zdjęciu.

Prezent obejmuje:

  • Lot widokowy motolotnią,
  • Pamiątkowe zdjęcie,
  • Niezapomniane przeżycie oraz piękne widoki!
  • Możliwość wykonania zdjęć lub filmu własnym sprzętem. Aparat lub kamera muszą być koniecznie zabezpieczone paskiem, tak aby nie wypadły.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniami do realizowania lotu są wszelkiego rodzaju choroby serca, choroby umysłowe i epilepsja. Jeżeli osoba, która chciałaby wziąć udział w locie ma jakiekolwiek wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, należy wcześniej skonsultować się ze swoim lekarzem.

Czy są jakieś ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga uczestnika to 100 kg.

Szukasz Ciekawego pomysłu na prezent dla niego? Chcesz podarować nietuzinkowy upominek miłośnikowi adrenaliny? Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Lot Usługowy Motolotnią zachwyci każdego wielbiciela mocnych wrażeń. Brak Ci pomysłu na prezent na urodziny czy święta? Podaruj bliskiej osobie niezapomniane chwile. Piękny mazurski krajobraz i dobra zabawa to gwarancja zadowolenia obdarowanego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Giżycko (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Lot trwa około 10 minut. Czas lotu może się zmieniać w zależności od panujących warunków pogodowych.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Przeżycie obejmuje lot usługowy motolotnią, którego celem jest zrobienie fotografii krajobrazowej. Aparat fotograficzny udostępnia wykonawca. Możliwość wykonania zdjęć lub filmu własnym sprzętem. Aparat lub kamera muszą być koniecznie zabezpieczone paskiem, tak aby nie wypadły. Maksymalna waga uczestnika to 100 kg. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego. Realizacja prezentu możliwa w sezonie letnim.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Motolotnie Mazury

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Marta K.

Niesamowite przeżycia i piękne widoki! Super kontakt z Panem Pilotem! Profesjonalne zrelizowanie prezentu w miłej atmosferze! Serdecznie polecam każdemu! Prezent motolotnia nad Mazurami to strzał w dziesiatkę!

Andrzej A.

Wspaniała przygoda. Lot niezapomniany. Obsługa pierwsza klasa. Bardzo dobre wspomnienia zostaną mam nadzieje na bardzo długo. Pozdrawiam Panów pilotów z Giżycka.

Jacek Kamiński

Elegancko, żona zadowolona :D Panowie elastycznie podchodzą do tematu, SUPER!!! Wielka Piona :)

Ewa C.

Wspaniały lot, piękne widoki -polecam

Sandra

Wszystko jak najbardziej na plus. Mili ludzie i rewelacyjny kontakt. Świetne wrażenia z lotu!

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje