(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zabieg "Rytuał Piękna" | Tychy

0.0 0 Opinii

Zabieg "Rytuał Piękna" | Tychy


Tychy
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,99 zł

219,99 zł

O prezencie

Odnosisz wrażenie, że Twoja skóra jest niewystarczająco nawilżona? Chcesz poprawić jej kondycję? Zapewni Ci to Zabieg "Rytuał Piękna", który zadba o rewitalizację skóry. Efektem pielęgnacji połączonej z masażem jest również naturalny i piękny koloryt! Pozwól sobie na odnowę połączoną z odpoczynkiem już dziś! Kwas hialuronowy zapewni właściwy poziom nawilżenia, antyoksydacyjne witaminy A, C, E złagodzą podrażnienia i przywrócą naturalną barierę hydrolipidową. Maska bogata w substancje fito-odżywcze pozostawi skórę gładką i pełną nawilżenia. Woda w naskórku zostaje zatrzymana, przez co skóra jest gładka, wypoczęta, elastyczna i pełna blasku.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje półtoragodzinny, nawilżający zabieg na twarz z użyciem kwasu hialuronowego oraz masaż twarzy szyi i dekoltu przy którym można się głęboko odprężyć.

Jak działa ten zabieg?
Zabieg dzięki maskom bogatym w witaminy A, C i E zapewniają właściwy poziom nawilżenia, łagodzą wszelkie podrażnienia i sprawiają, że powraca naturalna bariera hydrolipidowa.


Zabieg "Rytuał Piękna" | Tychy to rewelacyjny prezent dla niej! Taki podarunek sprawdzi się na przykład dla mamy, która potrzebuje chwili dla siebie na odprężenie. To również doskonałe rozwiązanie na prezent dla ukochanej na Dzień Kobiet czy urodziny, ale również bez żadnej okazji, ponieważ wszelkiego rodzaju zabiegi na skórę to codzienność każdej z kobiet.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Tychy

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia nawilżający zabieg na twarz z użyciem kwasu hialuronowego oraz masaż twarzy szyi i dekoltu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

BeautifulSkin Tychy

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje