Zabieg "Rytuał Piękna" | Tychy

0.0 0 Opinie

Zabieg "Rytuał Piękna" | Tychy


Tychy
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

209,99 zł

209,99 zł

O prezencie

Odnosisz wrażenie, że Twoja skóra jest niewystarczająco nawilżona? Chcesz poprawić jej kondycję? Zapewni Ci to Zabieg "Rytuał Piękna", który zadba o rewitalizację skóry. Efektem pielęgnacji połączonej z masażem jest również naturalny i piękny koloryt! Pozwól sobie na odnowę połączoną z odpoczynkiem już dziś! Kwas hialuronowy zapewni właściwy poziom nawilżenia, antyoksydacyjne witaminy A, C, E złagodzą podrażnienia i przywrócą naturalną barierę hydrolipidową. Maska bogata w substancje fito-odżywcze pozostawi skórę gładką i pełną nawilżenia. Woda w naskórku zostaje zatrzymana, przez co skóra jest gładka, wypoczęta, elastyczna i pełna blasku.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje półtoragodzinny, nawilżający zabieg na twarz z użyciem kwasu hialuronowego oraz masaż twarzy szyi i dekoltu przy którym można się głęboko odprężyć.

Jak działa ten zabieg?
Zabieg dzięki maskom bogatym w witaminy A, C i E zapewniają właściwy poziom nawilżenia, łagodzą wszelkie podrażnienia i sprawiają, że powraca naturalna bariera hydrolipidowa.


Zabieg "Rytuał Piękna" | Tychy to rewelacyjny prezent dla niej! Taki podarunek sprawdzi się na przykład dla mamy, która potrzebuje chwili dla siebie na odprężenie. To również doskonałe rozwiązanie na prezent dla ukochanej na Dzień Kobiet czy urodziny, ale również bez żadnej okazji, ponieważ wszelkiego rodzaju zabiegi na skórę to codzienność każdej z kobiet.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Tychy

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.


Sprawdź na mapie


Realizacja

BeautifulSkin Tychy

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.