JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Zabieg "Rytuał Piękna" | Tychy

Zabieg "Rytuał Piękna" | Tychy


Tychy
1 os.

209,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
209,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Odnosisz wrażenie, że Twoja skóra jest niewystarczająco nawilżona? Chcesz poprawić jej kondycję? Zapewni Ci to Zabieg "Rytuał Piękna", który zadba o rewitalizację skóry. Efektem pielęgnacji połączonej z masażem jest również naturalny i piękny koloryt! Pozwól sobie na odnowę połączoną z odpoczynkiem już dziś! Kwas hialuronowy zapewni właściwy poziom nawilżenia, antyoksydacyjne witaminy A, C, E złagodzą podrażnienia i przywrócą naturalną barierę hydrolipidową. Maska bogata w substancje fito-odżywcze pozostawi skórę gładką i pełną nawilżenia. Woda w naskórku zostaje zatrzymana, przez co skóra jest gładka, wypoczęta, elastyczna i pełna blasku.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje półtoragodzinny, nawilżający zabieg na twarz z użyciem kwasu hialuronowego oraz masaż twarzy szyi i dekoltu przy którym można się głęboko odprężyć.

Jak działa ten zabieg?
Zabieg dzięki maskom bogatym w witaminy A, C i E zapewniają właściwy poziom nawilżenia, łagodzą wszelkie podrażnienia i sprawiają, że powraca naturalna bariera hydrolipidowa.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania?
Z zabiegu nie mogą skorzystać osoby, które stosują terapię antybiotykową oraz te, które przechodzą infekcje wirusowe lub bakteryjne.

Zabieg Nawilżający z Masażem Twarzy sprawdzi się jako:
Prezent dla niej, Podarunek dla Mamy, Prezent na Dzień Kobiet.

Zabieg "Rytuał Piękna" to rewelacyjny prezent dla niej! Taki podarunek sprawdzi się na przykład dla mamy, która potrzebuje chwili dla siebie na odprężenie. To również doskonałe rozwiązanie na prezent dla ukochanej na Dzień Kobiet czy urodziny, ale również bez żadnej okazji, ponieważ wszelkiego rodzaju zabiegi na skórę to codzienność każdej z kobiet. Podaruj "Rytuał Piękna" bliskiej dla Ciebie kobiecie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Tychy

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: nawilżający zabieg połączony z masażem twarzy szyi i dekoltu. Przeciwwskazania: ostreinfekcje wirusowe, bakteryjne, antybiotykoterpia, przebyte nowotwory i stany przed nowotworowe, uszkodzenia skóry i przerwanie ciągłości naskórka w miejscach objętych zabiegiem, opryszczka w fazie aktywnej, uczulenie na składniki preparatów.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.