Tajemnicza Kolacja - Interaktywny Spektakl z Ucztą dla Dwojga | Warszawa

Zobacz film
4.4 5 Opinie

Tajemnicza Kolacja - Interaktywny Spektakl z Ucztą dla Dwojga | Warszawa


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chcecie doświadczyć czegoś niezwykłego? Zobaczyć inscenizację z pogranicza performansu i sztuki teatralnej, a także wziąć w niej czynny udział? Jeśli tak, to pobudźcie swoją wyobraźnię z naszą Tajemniczą Kolacją dla Dwojga! Przenieście się do świata, w którym prym wiedzie opowieść z rodem powieści grozy! Wczujcie się w mroczny klimat historii, utkany z licznych łamigłówek i zagadek. Pozostańcie czujni podczas degustacji smacznych posiłków, by nie pominąć żadnych niuansów scenariusza. Wzbijcie się na wyżyny swojej kreatywności i sprawdźcie się w roli detektywów! To czas na fenomenalną zabawę!

Czym jest Tajemnicza Kolacja?
Pierwszy tego rodzaju projekt w Polsce i absolutna nowość, która łączy interaktywne show z kolacją (inaczej spektakl z kolacją).

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?
Przygotujcie się na ciekawe niespodzianki w formie zagadek, które doprowadzą Was do rozwiązania opowieści wraz z innymi uczestnikami Tajemniczej Kolacji. Interaktywna zabawa odbywa się przy stolikach. Cały wieczór będzie przeplatany z rozwiązywaniem zagadek, np. uwolnienie kogoś z opresji lub uniewinnienie jakiejś osoby. Dreszczyk emocji gwarantowany, a tajemnicy dodadzą kelnerzy, którzy nie mogą odzywać się do Gości oraz mają na sobie maski. Realizacja będzie odbywała się podczas specjalnie organizowanych eventów w grupach. W międzyczasie podawane są posiłki.

Z czego składa się Tajemnicza Kolacja?
Tajemnicza Kolacja składa się z powitalnego drinka, przystawki, dania głównego oraz deseru. 
 
Czy Voucher można zrealizować z dziećmi?
Z uwagi na specyfikę Kolacji nie polecamy zabierania małych dzieci - mogą się szybko znudzić oraz wystraszyć panującej na sali ciemności. W przypadku chęci zabrania ze sobą starszego dziecka obowiązuje opłata jak za osobę dorosłą.

Czy wiesz, że ...
Oprawę artystyczną zapewnia ArtMovement oraz Marcin Mroziński - finalista III edycji You Can Dance! Aktualnie prowadzi własną firmę oraz gra w Cirque du Soleil!

To nowy wymiar zabawy z zadaniem do wykonania i fantastyczną historią w tle! Niech Twoim bliscy podejmą wyzwanie i rozwiążą przygotowane zagadki! Tajemnicza Kolacja dla Dwojga sprawdzi się również doskonale jako upominek na urodziny, prezent na święta i Walentynki.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Zalecany jest strój wieczorowy.

Czas trwania

Około 2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent realizowany podczas specjalnie organizowanych eventów. Prezent obejmuje powitalny drink, przystawkę, danie główne, deser oraz zimne napoje. Do wyboru jest menu: mięsne oraz wegetariańskie. Menu Kolacji jak i scenariusz stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tajemnicza Kolacja

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.4 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Marzena P.

Lekka kolacja z "dreszczykiem" w tle i zagadkami logicznymi na czas - polecam

Michał W

Bardzo udany wieczór. Zaskakujące połączenie przepysznej kolacji ze spektaklem, w którym widzowie stają się częścią widowiska. Gorąco polecam jako kopalnię nowych doświadczeń.

Michał O.

Genialny event. Wreszcie coś świeżego i do tego z pysznym jedzeniem. Polecam!

Magdalena Ś.

Pomysł bardzo fajny, ale spodziewałam się spektaklu z większym rozmachem. Bardziej rozbudowanej fabuły. Zagadek związanych z tym co działo sie w otoczeniu. Kolacja smaczna, ładnie podana.

Marta K.

Bardzo fajny nastrój, stroje, muzyka, oświetlenie. Fajnie że to było eleganckie wydarzenie. Smaczne jedzenie. Ciekawe zagadki i ładne pomoce do ich rozwiązywania. Dobrze się bawiliśmy. Przydałaby się wcześniej informacja, że nie można płacić gotówką za dodatkowe drinki, ale generalnie event polecam już znajomym.

Wyświetlono 5 z 7

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.