JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Przejażdżka Czołgiem Pantera | Trójmiasto (okolice)

Przejażdżka Czołgiem Pantera | Trójmiasto (okolice)


Dąbrówka k. Wejherowa
1 os.

229,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
229,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Warkot potężnego silnika i siła gąsienic, które bez problemu pokonują każdą przeszkodę... Co przychodzi Ci do głowy? Tak jest, to właśnie to o czym myślisz! Przejażdżka Czołgiem Pantera pozwoli Ci poczuć się niczym prawdziwy wojak. Przyjemne zmęczenie, brud na twarzy i satysfakcja z kolejnej wygranej bitwy pancernej! Poczuj namiastkę bycia częścią załogi tej wielkiej maszyny. Rozsiądź się dumny i wiwatuj po zwycięstwie!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje przejażdżkę czołgiem Pantera. Przed jazdą wykonawca pozwala zaznajomić się maszyną i opowiada o jej parametrach. Przejażdżki odbywają się w grupach. Po przejażdżce osoba obdarowana będzie mogła zwiedzić Muzeum.

Jak przebiega realizacja?
Po krótkim instruktażu na temat czołgu osoby, które biorą udział w przejażdżce zajmują miejsca na jego pancerzu. Prowadzący maszynę manewruje po specjalnie przygotowanym terenie dając popis mocy czołgu Pantera.

Czy wiesz, że:
Czołgi Pantera dysponują 12-cylindrowym silnikiem gaźnikowym o nazwie Maybach? Koncern samochodowy Daimler zajmował się produkcją luksusowych samochodów Maybach. Specjalnie dopracowane silniki były też później wykorzystywane w przemyśle militarnym.

Przejażdżka Czołgiem Pantera sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Dziecka, prezent dla Niego, prezent dla ojca.

Twój syn lubi bawić się żołnierzykami? Przejażdżka Czołgiem Pantera to idealny prezent na urodziny dla niego! Niech poczuje się jak żołnierz już dziś! Twój tata uwielbia filmy wojenne? Nie zastanawiaj się więc! Jazda na tej maszynie to świetny prezent dla każdego miłośnika militariów! Wręcz ten podarunek na Imieniny, Urodziny, czy Dzień Dziecka!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dąbrówka k. Wejherowa

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

20 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby oglądające realizację prezentu.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany jest w grupach 5 osobowych. Przejażdżka odbywa się na pancerzu czołgu. Trudność trasy i jej intensywność dostosowywana jest do oczekiwań grupy. Osoby niepełnoletnie do 13 r.ż. - udział możliwy jedynie pod opieką osoby dorosłej (należy mieć wykupione dodatkowe miejsce). Osoby niepełnoletnie powyżej 13 r.ż. - wymagana obecność opiekuna na miejscu realizacji. Organizatorem jazd czołgiem jest Wyjątkowy Prezent. Możliwość realizacji tylko podczas specjalnie organizowanych eventów. Przejażdżka czołgiem odbywa się na terenie Muzeum Techniki Wojskowej Gryf, w ramach prezentu możesz zwiedzić Muzeum.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (15)

Wszystkie opinie(15)
1 2 3 4 5
Piotr

Mega zabawa i niesamowite doznania... To trzeba przeżyć! Szczególnie polecam tym którzy interesują sie militariami. Naprawdę warto!.

Mariusz Zi.

Przejażdżka czołgiem Pantera - niezapominane przeżycie. Polecam każdemu !

Michal

Bardzo fajne miejsce, przejazdzka naprawde robi wrazenie dobry prezent dla kazdego fana motoryzacji. Szkoda tylko ze nie mozna bylo w tym terminie zwiedzic muzeum, jedynie dwie z pojazdami hale byly dostepne.

Andrzej Grabowski

Wszystko OK

Adam Mokwa

Spełnione oczekiwania, dużo wrażeń.

1 2 3

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.