JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Zapoznawczy w Symulatorze | Poznań

Lot Zapoznawczy w Symulatorze | Poznań


Poznań
1 os.

129 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
129 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Kochasz podróżować? Zastanawiałeś się kiedyś, jakie to uczucie pilotować ogromny samolot pasażerski? Symulatorem lotu możesz udać się do najbardziej egzotycznych miejsc na świecie. Pod okiem pilota, samodzielnie polecisz nad najpiękniej położonymi miastami. Zobaczysz stare kamienice i kameralne uliczki Barcelony lub strzeliste wieżowce nowoczesnego Dubaju! Wybór należy do Ciebie! Lot Zapoznawczy w Symulatorze to niezapomniana podróż dookoła świata. Czekają Cię niezwykłe widoki i romantyczne zachody słońca... A jeśli jesteś miłośnikiem mocnych wrażeń, nie zabraknie też atrakcji dla Ciebie! Twoim zadaniem będzie bowiem zapanowanie nad latającą maszyną w ekstremalnie trudnych warunkach pogodowych. Dzięki systemowi wizyjnemu, otaczającemu cały kokpit, będziesz mógł poczuć się jak pilot prawdziwego samolotu pasażerskiego. Wysokich lotów!

Prezent obejmuje:

  • wstęp teoretyczny przed lotem (zapoznanie się z kokpitem, omówienie scenariuszy),
  • opiekę instruktora,
  • lot zapoznawczy w symulatorze lotu,
  • kartę pokładową.
Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Osoby poniżej 13 roku życia mogą zrealizować lot jedynie w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać pisemną zgodę. 

Czy są jakieś przeciwwskazania?
Korzystanie z Symulatora Lotu nie jest wskazane dla osób cierpiących na epilepsję, klaustrofobię, zawroty głowy, z zaburzeniami psychicznymi, posiadających rozrusznik serca oraz w ciąży. Osoby takie powinny podejmować decyzję o skorzystaniu z Symulatora Lotów po konsultacji z odpowiednim lekarzem-specjalistą i ocenie własnego stanu zdrowia.

Czy wejdę na pokład prawdziwego samolotu?
Nie, natomiast Symulator Lotów jest urządzeniem o profesjonalnym charakterze, wyposażonym w skomplikowaną aparaturę techniczną odwzorowującym zachowanie prawdziwego samolotu.

Z jakim wyprzedzeniem należy stawić się na miejscu realizacji?
Na miejscu realizacji należy stawić się nie później niż 15 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia realizacji?

Chcesz sprawić bliskiej osobie odlotowy prezent? Lot w symulatorze to idealny prezent dla mężczyzny, który poszukuje niezapomnianych wrażeń. Każdy fan lotnictwa będzie zachwycony takim podarunkiem! Rozbudź nową pasję Twojego chłopaka, dziewczyny, rodzeństwa - każdego kto jeszcze nie podejrzewa, że lotnictwo to jego nowe hobby. Ten nietuzinkowy podarunek sprawdzi się na każdą okazję: Dzień Chłopaka, Urodziny lub inną wyjątkową uroczystość. Podaruj voucher na prezent i spraw radość najbliższym.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5 minut na zapoznanie się z kokpitem+10 minut lotu (15 minut)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się także osoby oglądające. Dwie z nich mogą zasiąść w kokpicie, za siedzeniami pilota i instruktora. Dla pozostałych osób przygotowane zostały fotele lotnicze (max. 6) w części ogólnodostępnej z poglądem na żywo z kamery zamontowanej w kokpicie.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Osoby poniżej 13 roku życia mogą korzystać z Symulatora Lotów wyłącznie pod opieką osób dorosłych (opiekunów prawnych), a osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Warunkiem odbycia lotu jest zapoznanie się z Regulaminem GearUP!, dostępnym pod adresem http://www.gearup.aero/regulamin/. Kokpit to wyjątkowo wierna replika prawdziwego samolotu, gdzie wszystkie kontrolki, przełączniki, wyświetlacze i dźwignie działają dokładnie tak, jak w rzeczywistości! Pamiętaj, aby pojawić się na odprawie najpóźniej 15 minut przed planowanym lotem!LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
24 z 989

Opinie (15)

Wszystkie opinie(15)
1 2 3 4 5
Marek

Super sprawa. Nawet jeśli nie interesujemy się lotnictwem warto spróbować. Pilot wszystko wyjaśnia i opowiada z pasją. Polecam.

Olaf H.

Wspaniała atrakcja. Symulator jest bardzo realistyczny, załoga jest przyjazna i bardzo pomocna, więc doświadczenie czy umiejętności nie mają znaczenia.

Kacper

Super atrakcja. Polecam!

Kik

Polecam!!!!

a.g.

bardzo pozytywny początek przygody ;)

1 2 3

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.