JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Zapoznawczy w Symulatorze | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Zapoznawczy w Symulatorze | Poznań


Poznań
1 os.

129 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
129 zł

Kochasz podróżować? Zastanawiałeś się kiedyś, jakie to uczucie pilotować ogromny samolot pasażerski? Symulatorem lotu możesz udać sie do najbardziej egzotycznych miejsc na świecie. Pod okiem pilota, samodzielnie polecisz nad najpiękniej położonymi miastami. Zobaczysz stare kamienice i kameralne uliczki Barcelony lub strzeliste wieżowce nowoczesnego Dubaju! Wybór należy do Ciebie! Lot Zapoznawczy w Symulatorze to niezapomniana podróż dookoła świata. Czekają Cię niezwykłe widoki i romantyczne zachody słońca... A jeśli jesteś miłośnikiem mocnych wrażeń, nie zabraknie też atrakcji dla Ciebie! Twoim zadaniem będzie bowiem zapanowanie nad latającą maszyną w ekstremalnie trudnych warunkach pogodowych. Dzięki systemowi wizyjnemu, otaczającemu cały kokpit, będziesz mógł poczuć się jak pilot prawdziwego samolotu pasażerskiego. Wysokich lotów!

 

Prezent obejmuje:

  • wstęp teoretyczny przed lotem (zapoznanie się z kokpitem, omówienie scenariuszy),
  • opiekę instruktora,
  • lot zapoznawczy w symulatorze lotu,
  • kartę pokładową.

Chcesz sprawić bliskiej osobie odlotowy prezent? Lot w symulatorze to idealny prezent dla mężczyzny, który poszukuje niezapomnianych wrażeń. Każdy fan lotnictwa będzie zachwycony takim podarunkiem! Rozbudź nową pasję Twojego chłopaka, dziewczyny, rodzeństwa - każdego kto jeszcze nie podejrzewa, że lotnictwo to jego nowe hobby. Ten nietuzinkowy podarunek sprawdzi się na każdą okazję: Dzień Chłopaka, Urodziny lub inną wyjątkową uroczystość. Podaruj voucher na prezent i spraw radość najbliższym.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5 minut na zapoznanie się z kokpitem+10 minut lotu (15 minut)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się także osoby oglądające. Dwie z nich mogą zasiąść w kokpicie, za siedzeniami pilota i instruktora. Dla pozostałych osób przygotowane zostały fotele lotnicze (max. 6) w części ogólnodostępnej z poglądem na żywo z kamery zamontowanej w kokpicie.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Osoby poniżej 13 roku życia mogą korzystać z Symulatora Lotów wyłącznie pod opieką osób dorosłych (opiekunów prawnych), a osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Warunkiem odbycia lotu jest zapoznanie się z Regulaminem GearUP!, dostępnym pod adresem http://www.gearup.aero/regulamin/. Kokpit to wyjątkowo wierna replika prawdziwego samolotu, gdzie wszystkie kontrolki, przełączniki, wyświetlacze i dźwignie działają dokładnie tak, jak w rzeczywistości! Pamiętaj, aby pojawić się na odprawie najpóźniej 15 minut przed planowanym lotem!LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 791
Filtruj Prezenty

Opinie (14)

Wszystkie opinie(14)
1 2 3 4 5
Olaf H.

Wspaniała atrakcja. Symulator jest bardzo realistyczny, załoga jest przyjazna i bardzo pomocna, więc doświadczenie czy umiejętności nie mają znaczenia.

Kacper

Super atrakcja. Polecam!

Kik

Polecam!!!!

a.g.

bardzo pozytywny początek przygody ;)

MACIEJ N.

Na pozór skromna lokalizacja, ale jestem miło zaskoczony profesjonalizmem i uprzejmością obsługi. Miejsce posiadało wszystkie potrzebne udogodnienia. Sam symulator okazał się "szybkim doświadczeniem", ale czasu było wystarczająco żeby poznać smak tej rozrywki. Gorąco polecam.

1 2 3

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.