Jazda Lotusem Exige (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji

3.3 16 Opinie

Jazda Lotusem Exige (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Trójmiasto, Poznań (okolice miast)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Każdy czasem potrzebuje dawki intensywnych emocji. Jaki może być lepszy sposób, by poczuć potężene uderzenie adrenaliny, niż pędzenie po torze w sportowym aucie? Jazda Lotusem Exige sprawi, że ta przyjemność znajdzie się w zasięgu Twoich rąk. Zaraz po odpaleniu silnika tej potężnej, brytyjskiej maszyny poczujesz, jaka potęga drzemie pod maską. Lecz to dopiero początek. Gdy mocno wciśniesz pedał gazu, zdasz sobie sprawie, jak ogromne przyspieszenie posiada to auto. Na świetną zabawę z nim będziesz miał dwa okrążenia, w czasie których sprawdzisz także przyczepność i prędkość samochodu. Całe to doświadczenie z pewnością zaspokoi Twój głód mocnych wrażeń i będzie źródłem niesamowitych wspomnień.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę samochodem Lotus Exige. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jazda odbywa się ulicami miasta czy po torze?
W ramach tego przeżycia sprawdzisz osiągi Lotusa Exige na torze.

Ile okrążeń pokonam na torze?
Przeżycie gwarantuje dwa pełne okrążenia po pętli toru.

Gdzie odbywa się jazda?
Możliwości Lotusa Exige możesz poznać na Torze Słomczyn (okolice Warszawy), na Autodromie Pszczółki (okolice Trójmiasta) lub na Torze Bednary (okolice Poznania).

Jakimi osiągami charakteryzuje się Lotus Exige?
Lotus Exige to:
Moc: 218 KM;
Prędkość maksymalna: 237 km/h;
Przyspieszenie od 0 do 100 km/h: 4,7 s.

Jazda Lotus Exige (2 okrążenia) | Warszawa | Trójmiasto to ciekawy prezent dla każdego interesującego się samochodami. Jazda Lotusem Exige z pewnością ucieszy każdego fana czterech kółek. Nie wahaj się i podaruj voucher prezentowy na ekstremalne emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Trójmiasto, Poznań (okolice miast)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

2 okrążenia

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin.

Ważne informacje

Voucher obejmuje 2 okrążenia na torze wyścigowym, jako kierowca samochodu Lotus Exige. Jazda odbywa się w towarzystwie instruktora. Wymagane prawo jazdy kat. B. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów, w wybranych przez Wykonawcę terminach.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FastForward

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

3.3 16 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Daniel Z.

Super prezent jak i realizacja

Aleksander K.

Wrażenie zgodne z oczekiwaniem. Miałem świadomość, że na torze gdzie jest dużo zakrętów nie da się osiągnąć dużych prędkości. Była to moja pierwsza jazda samochodem tej marki. Uważam, że podniosłoby prestiż i rangę zdarzenia krótkie nagranie profesjonalne z kilkoma sekundami przed wsiadaniem do pojazdu, w trakcie jazdy i końcówka przejazdu. Mam bardzo mocne i pozytywne wrażenia z nieco innej imprezy, ale też komercyjnej w Turcji. Tam brałem udział w raftingu i byłem pozytywnie zaskoczony, gdyż na końcu spływu były już do kupienia nagrane na płytę CD główne chwile z tego wydarzenia. Może warto by było zatrudnić kogoś do tej dodatkowej usługi. Gwarantuję, że za taką pamiątkę większość chętnie by dodatkowo zapłaciła. Pozdrawiam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.