JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Jazda Lotusem Exige dla Wymagających (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji

Jazda Lotusem Exige dla Wymagających (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji


Warszawa (okolice), Trójmiasto (okolice)
1 os.

99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Każdy czasem potrzebuje dawki intensywnych emocji. Jaki może być lepszy sposób, by poczuć potężene uderzenie adrenaliny, niż pędzenie po torze w sportowym aucie? Jazda Lotusem Exige sprawi, że ta przyjemność znajdzie się w zasięgu Twoich rąk. Zaraz po odpaleniu silnika tej potężnej, brytyjskiej maszyny poczujesz, jaka potęga drzemie pod maską. Lecz to dopiero początek. Gdy mocno wciśniesz pedał gazu, zdasz sobie sprawie, jak ogromne przyspieszenie posiada to auto. Na świetną zabawę z nim będziesz miał dwa okrążenia, w czasie których sprawdzisz także przyczepność i prędkość samochodu. Całe to doświadczenie z pewnością zaspokoi Twój głód mocnych wrażeń i będzie źródłem niesamowitych wspomnień.

Dane techniczne pojazdu:

  • Prędkość maksymalna: 237 km/h,
  • Przyspieszenie: 4,7 sekundy do 100 km/h,
  • Moc silnika: 218 KM.


Nie zawsze jest łatwo znaleźć ciekawy prezent dla każdego interesującego się samochodami. W końcu mało kto decyduje się na kupienie auta. Jazda Lotusem Elise z pewnością ucieszy każdego fana czterech kółek. To nietypowy prezent na Boże Narodzenie albo Urodziny. To także interesujący podarek dla pracownika, który z pewnością go zaskoczy. Nie wahaj się i podaruj voucher prezentowy na ekstremalne emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Trójmiasto (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

2 okrążenia

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin.

Informacje dodatkowe

Jazda za kierownicą Lotusa Exige w towarzystwie instruktora. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w wybranych przez Wykonawcę terminach. Długość 2 okrążeń to 4 km.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Aleksander K.

Wrażenie zgodne z oczekiwaniem. Miałem świadomość, że na torze gdzie jest dużo zakrętów nie da się osiągnąć dużych prędkości. Była to moja pierwsza jazda samochodem tej marki. Uważam, że podniosłoby prestiż i rangę zdarzenia krótkie nagranie profesjonalne z kilkoma sekundami przed wsiadaniem do pojazdu, w trakcie jazdy i końcówka przejazdu. Mam bardzo mocne i pozytywne wrażenia z nieco innej imprezy, ale też komercyjnej w Turcji. Tam brałem udział w raftingu i byłem pozytywnie zaskoczony, gdyż na końcu spływu były już do kupienia nagrane na płytę CD główne chwile z tego wydarzenia. Może warto by było zatrudnić kogoś do tej dodatkowej usługi. Gwarantuję, że za taką pamiątkę większość chętnie by dodatkowo zapłaciła. Pozdrawiam.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.