eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pojedynek Lamborghini Huracán vs. KTM X-Bow | Kielce

0.0 0 Opinii

Pojedynek Lamborghini Huracán vs. KTM X-Bow | Kielce


Kielce
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1199,00 zł

1199,00 zł

O prezencie

Czy kiedykolwiek miałeś szansę na porównanie sportowej, włoskiej perełki samochodowej z bolidem? To koniecznie wybierz się na Pojedynek Lamborghini Huracan vs. KTM-X-Bow i sprawdź, która maszyna bardziej zaskarbi Twoje serce! Niewątpliwie wspólnym mianownikiem obydwu pojazdów jest ogromna prędkość i adrenalina, uderzająca do głowy podczas ekstremalnej jazdy! Dlatego też nastaw się na mocne wrażenia, płynące prosto spod maski samochodowej! Już czas uruchomić silnik, a jednocześnie wielkie emocje!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę dwoma samochodami - Lamborghini Huracan oraz KTM X-Bow po torze. Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Niepowtarzalnie. Najpierw wykonasz dwa okrążenia Lamborghini Huracan, a następnie dwa razy przejedziesz się wyścigówką KTM X-Bow po torze.

Gdzie będzie odbywać się Twoja przejażdżka?
Pojedynek odbędzie się na torze wyścigowym w Kielcach.

Czy jest przygotowanie teoretyczne?
Tak, masz czas na zapoznanie się z pojazdem przed samą jazdą. Ponadto przejażdżki odbywają się w obecności instruktora, który przekazuje niezbędne wskazówki podczas jazdy.

Pojedynek Lamborghini Huracán vs. KTM X-Bow | Kielce  sprawdzi się jako prezent dla ukochanego.Podaruj mu wyjątkowy upominek, który zachwyci każdego mężczyznę, a już szczególnie fana motoryzacji. Szybka jazda w połączeniu z odczuwanymi emocjami to sposób na idealne urodziny. Pokaż jemu, jaki jest dla Ciebie ważny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 4 okrążeń po pętli toru (łącznie ponad 4 km).

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października.

Ważne informacje

Jazda za kierownicą samochodu w obecności instruktora. Przed realizacją krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa. Wymagane prawo jazdy kat. B (należy okazać przed realizacją). Możliwość realizacji prezentu jedynie w terminach wyznaczonych przez wykonawcę. Obdarowany pokona po 2 okrążenia każdym z samochodów (łącznie ponad 4 km).


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

SJS Driving Experience

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Paweł J.

Organizacja i zaangażowanie personelu super. Instruktorzy Pan Marek oraz Pan Przemek najwyższa półka, widać, że to ich pasja ! GORĄCO POLECAM !!!

Zobacz inne propozycje