JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Pojedynek Lamborghini Huracán vs. KTM X-Bow | Kielce

Pojedynek Lamborghini Huracán vs. KTM X-Bow | Kielce


Kielce
1 os.

649 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
649 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czy kiedykolwiek miałeś szansę na porównanie sportowej, włoskiej perełki samochodowej z bolidem? To koniecznie wybierz się na Pojedynek Lamborghini Huracan vs. KTM-X-Bow i sprawdź, która maszyna bardziej zaskarbi Twoje serce! Niewątpliwie wspólnym mianownikiem obydwu pojazdów jest ogromna prędkość i adrenalina, uderzająca do głowy podczas ekstremalnej jazdy! Dlatego też nastaw się na mocne wrażenia, płynące prosto spod maski samochodowej! Już czas uruchomić silnik, a jednocześnie wielkie emocje!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę dwoma samochodami - Lamborghini Huracan oraz KTM X-Bow po torze. Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Niepowtarzalnie. Najpierw wykonasz dwa okrążenia Lamborghini Huracan, a następnie dwa razy przejedziesz się wyścigówką KTM X-Bow po torze.

Gdzie będzie odbywać się Twoja przejażdżka?
Pojedynek odbędzie się na torze wyścigowym w Kielcach.

Czy jest przygotowanie teoretyczne?
Tak, masz czas na zapoznanie się z pojazdem przed samą jazdą. Ponadto przejażdżki odbywają się w obecności instruktora, który przekazuje niezbędne wskazówki podczas jazdy.

Pojedynek Lamborghini Huracán vs. KTM X-Bow | Kielce  sprawdzi się jako prezent dla ukochanego.Podaruj mu wyjątkowy upominek, który zachwyci każdego mężczyznę, a już szczególnie fana motoryzacji. Szybka jazda w połączeniu z odczuwanymi emocjami to sposób na idealne urodziny. Pokaż jemu, jaki jest dla Ciebie ważny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 4 okrążeń po pętli toru (łącznie ponad 4 km).

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października.

Informacje dodatkowe

Jazda za kierownicą samochodu w obecności instruktora. Przed realizacją krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa. Wymagane prawo jazdy kat. B (należy okazać przed realizacją). Możliwość realizacji prezentu jedynie w terminach wyznaczonych przez wykonawcę. Obdarowany pokona po 2 okrążenia każdym z samochodów (łącznie ponad 4 km).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.