Kolacja dla Dwojga z Sommelierem | Katowice

1 2 3 4 5 (1)
Katowice
2 os.

399 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Romantyczna kolacja nie może istnieć bez nastrojowej muzyki, świec oraz odpowiednio dobranego wina. Wiecie w jaki sposób podkreślić smak potrawy szlachetnym trunkiem? Teraz możecie się tego dowiedzieć! Delektujcie się ciepłym posiłkiem i winem dobranym przez profesjonalnego sommeliera. W międzyczasie zawodowiec opowie Wam o sposobach produkcji i klasyfikacji wina, o także o sposobach jego degustacji. Spróbujecie też kilku różnych win dobranych do Waszych preferencji i przekonajcie się, jaką rozkoszą dla podniebienia jest dobry trunek podkreślony odpowiednio dobranym serem. Zostawcie za sobą troski dnia codziennego i cieszcie się smakiem czerwonego lub białego wina. Teraz ten trunek nie będzie miał przed Wami żadnych tajemnic. Kto wie, może to dopiero początek Waszej przygody z profesjonalną degustacją?

Prezent obejmuje:

  • Degustację 4-5 rodzajów wina, dobranych do preferencji osób obdarowanych,
  • Profesjonalny wykład prowadzony przez zawodowego sommeliera dotyczący sztuki wytwarzania wina, klasyfikacji oraz doboru trunku do potraw,
  • Przystawki w formie deski serów i białego pieczywa,
  • Ciepłe danie dobrane do wybranych win.

Jeżeli chcesz znaleźć romantyczny prezent dla pary, to jesteś we właściwym miejscu! Ekskluzywna Kolacja dla Dwojga z Sommelierem to idealny wybór. Podaruj ten oryginalny prezent dla dwóch osób, które kochają wino i dobre jedzenie. To przeżycie to genialny prezent na każdą okazję. Potrzebny Ci jest prezent na rocznicę, walentynki lub ślub? Ten podarunek dla dwojga to strzał w dziesiątkę. Podaruj voucher na prezent i ciesz się radością swoich bliskich.


Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

Od 2 do 3 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera: degustację 4-5 różnych gatunków wina, deskę serów, pieczywo, wodę, ciepły posiłek.  Prezentacja win prowadzona będzie przez profesjonalnego sommeliera, który opowie o zasadach degustacji win, dobierania ich do potraw, produkcji, klasyfikacji oraz odpowie na wszelkie pytania z tego zakresu.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.