Gokarty | Wrocław

1 2 3 4 5 (1)
Wrocław
1 os.

28 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Adrenalina, prędkość i potężne emocje - to właśnie esencja gokartów! Usiądź za kierownicą małego bolidu i przekonaj się, czy nadajesz się na kierowcę rajdowego wszech czasów! Każdy kierowca Formuły 1 doskonalił swoją technikę i umiejętności na tych minibolidach. Ostre zakręty, bandy i silnik na wysokich obrotach idealnie odwzorowują warunki na torze F1. Przy okazji zapewniają masę radości! To nie tylko dobra zabawa, lecz także sportowe emocje i smak rywalizacji. Poczuj się jak Fernando Alonso lub Sebastian Vettel - ścigaj się z czasem i innymi kierowcami na torze kartingowym. Kto wie, może odkryjesz swoje prawdziwe powołanie?

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Prezent Gokarty obejmuje jeden wyścig gokartem, który trwa około 10 min.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Dla osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.