Całodzienne Wodne Szaleństwo w Aquaparku Fala | Łódź

0.0 0 Opinii

Całodzienne Wodne Szaleństwo w Aquaparku Fala | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

148,99 zł

148,99 zł

O prezencie

Chciałbyś aktywnie spędzić dzień? Chcesz zrobić coś dla siebie? Odpocząć od całego świata w niezwykłym miejscu? Wybierz się do jednego z największych Aquaparków w Polsce i zrelaksuj się w Strefie Basenowej! To cały dzień wodnych szaleństw w Aquaparku Fala, gdzie mieszczą się najlepsze atrakcje wodne. Zjeżdżalnie, basen solankowy, całoroczny basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą to tylko niektóre z nich! Czy jesteś na to gotowy? Daj się ponieść Fali!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Spędzisz cały dzień w jednym z największych Aquaparków w Polsce!

Czy na miejscu znajduje się bar z posiłkami?
Jak najbardziej! Na terenie aquaparku znajduje się Bar Mokry, w którym można coś przekąsić i odpocząć od wodnych szaleństw!

Z jakich atrakcji można korzystać podczas realizacji prezentu?
Jest ich naprawdę wiele m.in. basen solankowy z solą wprost z Morza Martwego, dwie wanny solankowe: z solą angielską (Epsom) oraz solą zabłocką (jodowo-bromową), dwie Megazjeżdżalnie i trzy zjeżdżalnie wewnętrzne (m.in. pontonowa i trójtorowa), trzy wodne place zabaw, brodzik dla dzieci, basen rekreacyjny z atrakcjami powietrzno-wodnymi, basen ze sztuczną falą, dwa baseny sportowe, sześć jacuzzi, dwie sauny. A także całoroczny basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą i sezonowe atrakcje zewnętrzne: baseny sportowy i rekreacyjny z masażerami i wodnymi leżakami, brodzik ze zjeżdżalniami oraz zjeżdżalnia Kamikaze. A to jeszcze nie wszystko! Dodatkowo w strefie zewnętrznej: siłownia, plac zabaw, boiska do siatkówki i badmintona oraz stoły do ping-ponga, a także Plaża dla Naturystów! Pamiętaj, że strefa zewnętrzna dostępna jest wyłącznie w sezonie letnim.

Czy wiesz, że....
Na terenie Aquaparku Fala znajduje się pierwsza w centralnej Polsce Plaża dla Naturystów!

Całodzienne Wodne Szaleństwo w Aquaparku Fala sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent na Dzień Dziecka, prezent dla niej

Szukasz prezentu na urodziny? Chcesz zaskoczyć bliskich niezwykłym podarunkiem? Mamy dla Ciebie naprawdę oryginalny prezent, jakim jest Całodzienne Wodne Szaleństwo w Aquaparku Fala! Gwarantujemy, że osoba, którą obdarujesz tym prezentem, będzie zaskoczona i zachwycona! Nie szukaj dłużej idealnego prezentu, skoro ten najlepszy jest tuż za rogiem! Voucher do aquaparku to niezwykły i oryginalny pomysł na prezent, który pasuje na wiele różnych okazji. Wybierz prezent-przeżycie w Łodzi i podaruj spełnienie marzeń! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

Cały dzień.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent nie wymaga rezerwacji. Aby zrealizować prezent należy okazać go w kasach Aquaparku Fala i wymienić na bilet wstępu. Prezent możliwy do zrealizowania we wszystkie dni tygodnia, obejmuje całodniowe wejście do Strefy Basenowej. Teren zewnętrzny Strefy Basenowej dostępny jest wyłącznie w sezonie letnim


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aquapark Fala

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.