Całodzienne Wodne Szaleństwo w Aquaparku Fala | Łódź

0.0 0 Opinie

Całodzienne Wodne Szaleństwo w Aquaparku Fala | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

134,99 zł

134,99 zł

O prezencie

Chciałbyś aktywnie spędzić dzień? Chcesz zrobić coś dla siebie? Odpocząć od całego świata w niezwykłym miejscu? Wybierz się do jednego z największych Aquaparków w Polsce i zrelaksuj się w Strefie Basenowej! To cały dzień wodnych szaleństw w Aquaparku Fala, gdzie mieszczą się najlepsze atrakcje wodne. Zjeżdżalnie, basen solankowy, całoroczny basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą to tylko niektóre z nich! Czy jesteś na to gotowy? Daj się ponieść Fali!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Spędzisz cały dzień w jednym z największych Aquaparków w Polsce!

Czy na miejscu znajduje się bar z posiłkami?
Jak najbardziej! Na terenie aquaparku znajduje się Bar Mokry, w którym można coś przekąsić i odpocząć od wodnych szaleństw!

Z jakich atrakcji można korzystać podczas realizacji prezentu?
Jest ich naprawdę wiele m.in. basen solankowy z solą wprost z Morza Martwego, dwie wanny solankowe: z solą angielską (Epsom) oraz solą zabłocką (jodowo-bromową), dwie Megazjeżdżalnie i trzy zjeżdżalnie wewnętrzne (m.in. pontonowa i trójtorowa), trzy wodne place zabaw, brodzik dla dzieci, basen rekreacyjny z atrakcjami powietrzno-wodnymi, basen ze sztuczną falą, dwa baseny sportowe, sześć jacuzzi, dwie sauny. A także całoroczny basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą i sezonowe atrakcje zewnętrzne: baseny sportowy i rekreacyjny z masażerami i wodnymi leżakami, brodzik ze zjeżdżalniami oraz zjeżdżalnia Kamikaze. A to jeszcze nie wszystko! Dodatkowo w strefie zewnętrznej: siłownia, plac zabaw, boiska do siatkówki i badmintona oraz stoły do ping-ponga, a także Plaża dla Naturystów! Pamiętaj, że strefa zewnętrzna dostępna jest wyłącznie w sezonie letnim.

Czy wiesz, że....
Na terenie Aquaparku Fala znajduje się pierwsza w centralnej Polsce Plaża dla Naturystów!

Całodzienne Wodne Szaleństwo w Aquaparku Fala sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent na Dzień Dziecka, prezent dla niej

Szukasz prezentu na urodziny? Chcesz zaskoczyć bliskich niezwykłym podarunkiem? Mamy dla Ciebie naprawdę oryginalny prezent, jakim jest Całodzienne Wodne Szaleństwo w Aquaparku Fala! Gwarantujemy, że osoba, którą obdarujesz tym prezentem, będzie zaskoczona i zachwycona! Nie szukaj dłużej idealnego prezentu, skoro ten najlepszy jest tuż za rogiem! Voucher do aquaparku to niezwykły i oryginalny pomysł na prezent, który pasuje na wiele różnych okazji. Wybierz prezent-przeżycie w Łodzi i podaruj spełnienie marzeń! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

Cały dzień.

Uczestnicy

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent nie wymaga rezerwacji. Aby zrealizować prezent należy okazać go w kasach Aquaparku Fala i wymienić na bilet wstępu. Prezent możliwy do zrealizowania we wszystkie dni tygodnia, obejmuje całodniowe wejście do Strefy Basenowej. Teren zewnętrzny Strefy Basenowej dostępny jest wyłącznie w sezonie letnim


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aquapark Fala

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.