JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Zostań Mistrzem Kuchni - Kurs Kulinarny | Warszawa

Zostań Mistrzem Kuchni - Kurs Kulinarny | Warszawa


Warszawa
1 os.

219 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
219 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czas spędzony w kuchni jest dla Ciebie największą przyjemnością, a przyrządzanie smakowitych dań dla Twoich bliskich sprawia Ci nieopisaną radość? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Kurs Kulinarny „Zostań Mistrzem Kuchni” pozwoli Ci stać się niekwestionowanym władcą noży i widelców. I łyżek. Lub pałeczek! Wszystko zależy od Ciebie! Wzbogać się o nowe umiejętności lub wyszlifuj te już opanowane, poznaj nowe niezwykłe smaki i kuchnie oraz zaczerpnij inspiracji od samych mistrzów, wybierając jeden z oferowanych, ekskluzywnych warsztatów. Przyrządźmy coś razem!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje wybór i realizację dowolnego, obecnie dostępnego kursu z pakietu srebrnego i brązowego z oferty Wykonawcy.

Jaka jest tematyka oferowanych kursów?

Kursy oferowane przez Wykonawcę mają bardzo różnorodną tematykę, a ich pełna lista dostępna jest na stronie internetowej www.studiokulinarne.com

Ile czasu trwa realizacja prezentu?

Czas trwania uzależniony jest wyborem konkretnego kursu.

Zostań Mistrzem Kuchni - Kurs Kulinarny | Warszawa takie warsztaty to nie tylko fantastyczne przeżycie, ale także dawka olbrzymiej, profesjonalnej wiedzy na temat kuchni, kompozycji dań i gotowania, którą będą mogli wykorzystywać potem przez lata. Nie wahaj się, tylko daj im ponieść się smakom!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

W zależności od wybranego kursu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wybór i realizację dowolnego, aktualnie realizowanego kursu z pakietu srebrnego i brązowego z oferty Wykonawcy (aktualna lista kursów dostępna na stronie wykonawcy www.studiokulinarne.com). Wykonawca zapewnia cały niezbędny sprzęt i produkty.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (5)

Wszystkie opinie(5)
Magdalena

Super prezent, prowadzący nie tylko uczył gotowania potraw tajskich, ale jeszcze podpowiadał różne sztuczki do wykorzystania w kuchni; składniki świeże, miejsce swobodne - bardzo przyjemny czas, a deser z tapioki - rewelacja!

Jędrzej Raszkowski

Jestem bardzo zadowolony z kursu. Byłem na kuchni meksykańskiej, kucharz Bartek pokazał nam tajniki kuchni w bardzo przystępny i przyjazny sposób. Mogę z czystym sercem polecić tę miejsce.

Iwona

Polecam. Profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Zdzisław Majkowski

Super atmosfera i pełna fachowość

Dawid

Kurs dotyczący kuchni meksykańskiej spełnił moje oczekiwania i przybliżył do znajomości przypraw i potraw tejże kuchni. Przyjazna i wesoła atmosfera dopełniła zajęcia gotowania. Na kurs polecam iść "na głodnego", gdyż różnorodność potraw wypełni żołądek:)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.