Zostań Mistrzem Kuchni - Kurs Kulinarny | Warszawa

0.0 0 Opinii

Zostań Mistrzem Kuchni - Kurs Kulinarny | Warszawa


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Czas spędzony w kuchni jest dla Ciebie największą przyjemnością, a przyrządzanie smakowitych dań dla Twoich bliskich sprawia Ci nieopisaną radość? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Kurs Kulinarny „Zostań Mistrzem Kuchni” pozwoli Ci stać się niekwestionowanym władcą noży i widelców. I łyżek. Lub pałeczek! Wszystko zależy od Ciebie! Wzbogać się o nowe umiejętności lub wyszlifuj te już opanowane, poznaj nowe niezwykłe smaki i kuchnie oraz zaczerpnij inspiracji od samych mistrzów, wybierając jeden z oferowanych, ekskluzywnych warsztatów. Przyrządźmy coś razem!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje wybór i realizację dowolnego, obecnie dostępnego kursu z pakietu srebrnego i brązowego z oferty Wykonawcy.

Jaka jest tematyka oferowanych kursów?

Kursy oferowane przez Wykonawcę mają bardzo różnorodną tematykę, a ich pełna lista dostępna jest na stronie internetowej www.studiokulinarne.com

Ile czasu trwa realizacja prezentu?

Czas trwania uzależniony jest wyborem konkretnego kursu.

Zostań Mistrzem Kuchni - Kurs Kulinarny | Warszawa takie warsztaty to nie tylko fantastyczne przeżycie, ale także dawka olbrzymiej, profesjonalnej wiedzy na temat kuchni, kompozycji dań i gotowania, którą będą mogli wykorzystywać potem przez lata. Nie wahaj się, tylko daj im ponieść się smakom!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

W zależności od wybranego kursu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje wybór i realizację dowolnego, aktualnie realizowanego kursu z pakietu srebrnego i brązowego z oferty Wykonawcy (aktualna lista kursów dostępna na stronie wykonawcy www.studiokulinarne.com). Wykonawca zapewnia cały niezbędny sprzęt i produkty.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Studio Sztuki Kulinarnej

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Magdalena

Super prezent, prowadzący nie tylko uczył gotowania potraw tajskich, ale jeszcze podpowiadał różne sztuczki do wykorzystania w kuchni; składniki świeże, miejsce swobodne - bardzo przyjemny czas, a deser z tapioki - rewelacja!

Natalia K.

Mało terminów kursów, mało miejsc. Niestety nie udało mi się zapisać na to co chciałam ale ten na który w końcu poszłam polecam.

Jędrzej Raszkowski

Jestem bardzo zadowolony z kursu. Byłem na kuchni meksykańskiej, kucharz Bartek pokazał nam tajniki kuchni w bardzo przystępny i przyjazny sposób. Mogę z czystym sercem polecić tę miejsce.

Iwona

Polecam. Profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Justyna G.

- niewielka grupa (3 osoby + instruktor) - czas maksymalnie wykorzystany (a nawet przekroczony ze względu na degustację) - zróżnicowane metody pracy - indywidualnie, w małej grupie (2 osoby), w większej grupie (4 osoby)

Wyświetlono 5 z 8

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.