Zostań Mistrzem Kuchni - Kurs Kulinarny | Warszawa

0.0 0 Opinie

Zostań Mistrzem Kuchni - Kurs Kulinarny | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,00 zł

219,00 zł

O prezencie

Czas spędzony w kuchni jest dla Ciebie największą przyjemnością, a przyrządzanie smakowitych dań dla Twoich bliskich sprawia Ci nieopisaną radość? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Kurs Kulinarny „Zostań Mistrzem Kuchni” pozwoli Ci stać się niekwestionowanym władcą noży i widelców. I łyżek. Lub pałeczek! Wszystko zależy od Ciebie! Wzbogać się o nowe umiejętności lub wyszlifuj te już opanowane, poznaj nowe niezwykłe smaki i kuchnie oraz zaczerpnij inspiracji od samych mistrzów, wybierając jeden z oferowanych, ekskluzywnych warsztatów. Przyrządźmy coś razem!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje wybór i realizację dowolnego, obecnie dostępnego kursu z pakietu srebrnego i brązowego z oferty Wykonawcy.

Jaka jest tematyka oferowanych kursów?

Kursy oferowane przez Wykonawcę mają bardzo różnorodną tematykę, a ich pełna lista dostępna jest na stronie internetowej www.studiokulinarne.com

Ile czasu trwa realizacja prezentu?

Czas trwania uzależniony jest wyborem konkretnego kursu.

Zostań Mistrzem Kuchni - Kurs Kulinarny | Warszawa takie warsztaty to nie tylko fantastyczne przeżycie, ale także dawka olbrzymiej, profesjonalnej wiedzy na temat kuchni, kompozycji dań i gotowania, którą będą mogli wykorzystywać potem przez lata. Nie wahaj się, tylko daj im ponieść się smakom!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

W zależności od wybranego kursu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wybór i realizację dowolnego, aktualnie realizowanego kursu z pakietu srebrnego i brązowego z oferty Wykonawcy (aktualna lista kursów dostępna na stronie wykonawcy www.studiokulinarne.com). Wykonawca zapewnia cały niezbędny sprzęt i produkty.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Studio Sztuki Kulinarnej

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Magdalena

Super prezent, prowadzący nie tylko uczył gotowania potraw tajskich, ale jeszcze podpowiadał różne sztuczki do wykorzystania w kuchni; składniki świeże, miejsce swobodne - bardzo przyjemny czas, a deser z tapioki - rewelacja!

Jędrzej Raszkowski

Jestem bardzo zadowolony z kursu. Byłem na kuchni meksykańskiej, kucharz Bartek pokazał nam tajniki kuchni w bardzo przystępny i przyjazny sposób. Mogę z czystym sercem polecić tę miejsce.

Iwona

Polecam. Profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Zdzisław Majkowski

Super atmosfera i pełna fachowość

Dawid

Kurs dotyczący kuchni meksykańskiej spełnił moje oczekiwania i przybliżył do znajomości przypraw i potraw tejże kuchni. Przyjazna i wesoła atmosfera dopełniła zajęcia gotowania. Na kurs polecam iść "na głodnego", gdyż różnorodność potraw wypełni żołądek:)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.