Węgierska Kolacja dla Dwojga | Warszawa

Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinie

Węgierska Kolacja dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

234,99 zł

234,99 zł

O prezencie

Jeżeli myślicie, że kuchnia węgierska kończy się na placku to jesteście w dużym błędzie. Tradycyjne węgierskie potrawy to coś więcej niż gulasz czy papryka. Oryginalne smaki wraz z wysoką jakością produktów tworzą tę kuchnie wyjątkową i niepowtarzalną. Przekonajcie się sami jakimi smakami mogą Was zaskoczyć Węgry. Nastrojowy klimat restauracji sprawi, że Wasz posiłek zamieni się w romantyczną kolacje. Tego wieczoru z pewnością nie zapomnicie przez długi czas.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje węgierską kolację składającą się z dania głównego, deseru oraz kieliszka wina białego lub czerwonego tematycznie dobranego do posiłku.

Gdzie odbywa się kolacja?
Kolacja odbywa się w restauracji Borpince mieszczącej się w centrum Warszawy przy ulicy Zgoda 1.

Czy na realizację można zabrać dzieci? 
Restauracja przyjmuje dzieci, nie są one uwzględnione na Voucherze, wiąże się to więc ze złożeniem oddzielnego zamówienia.

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Oczywiście, wcześniej należy jedynie zarezerwować odpowiednią liczbę miejsc w restauracji. Osoby dodatkowe nie są uwzględnione na voucherze więc muszą złożyć oddzielne zamówienie.

Czy podczas realizacji można otworzyć rachunek?
Oczywiście, istnieje możliwość otwarcia rachunku.

Czy wiesz, że....
Borpince znaczy po węgiersku piwnica na wino.

Węgierska Kolacja dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na urodziny, prezent dla rodziców

Prezent na Walentynki to dla Ciebie ciężki orzech do zgryzienia? Pomożemy Ci! Nasz katalog marzeń zawiera tysiące pomysłów na prezent dla Dwojga. Przykładowo Węgierska Kolacja dla Dwojga to świetny upominek, który pomoże parze odkrywać nowe smaki oraz spędzić miły wieczór przy romantycznej atmosferze.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: danie główne, deser oraz kieliszek wina białego lub czerwonego tematycznie dobrany do posiłków. Alkohol podawany jest wyłącznie osobom pełnoletnim.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Restauracja Borpince

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Agnieszka P.

Kolacja pyszna, obsługa przemiła. Rozmarynowa oliwa z solą, pieprzem i restauracyjnym chlebkiem jednak wygrała wszystko. Czasem nawet nie spodziewamy się, że taka drobnostka jak czekadełko zrobi nam cały wieczór. :) dziękujemy obsłudze i do zobaczenia!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.