Popołudnie w Jacuzzi | Warszawa (okolice)

1 2 3 4 5 (1)
Serock
1 os.

89 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Podaruj sobie chwile pełne odprężenia. Popołudnie w Jacuzzi to czas tylko dla Ciebie. Dzięki wielości rozrywek będziesz mógł wybrać to, co lubisz najbardziej, a jeżeli chcesz spróbować wszystkiego – pewnie nie zabraknie czasu! Po kilku zjazdach z wysokiej zjeżdżalni możesz odpocząć w „bąbelkowym” basenie, a następnie porządnie się spocić i oczyścić w wybranej saunie! Bicze wodne pomagają rozluźnić mięśnie, a dodatkowo poprawiają krążenie i pozytywnie wpływają na układ nerwowy.

 

W ramach prezentu masz możliwość korzystania z:

  • Jacuzzi
  • Sauny – suchej i parowej
  • Basenów
  • Masaży wodnych
  • Podgrzewanych kamiennych leżaków
  • Skalistej groty
  • Dziewięćdziesięciometrowej zjeżdżalni

Popołudnie w Jacuzzi to świetny pomysł na prezent dla osoby potrzebującej chwili dla siebie. W podwarszawskim Spa, obdarowany będzie miał okazję odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku i pośpiechu. Aranżacja aquaparku zaskoczy multimedialnymi odgłosami dzikiej przyrody. Wizyta jest również doskonałą okazją, żeby pobudzić mięśnie do pracy. To wszystko zapewnia satysfakcję obdarowanego. To uczta dla zmysłów i ciała!


Miejsce realizacji

Serock

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3 godzinny pobyt w Warszawianka Hotel Wellness and SPA.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Popołudnie w Jacuzzi pozwala na korzystanie z jacuzzi, saun i basenu i innych atrakcji Aquaparku w Warszawianka Hotel Wellness and SPA. Dla osób poniżej 18-ego roku życia wymagana jest obecność lub notarialna zgoda opiekuna. Obowiązujący strój: Strój kąpielowy, klapki, ręcznik.Opinie (6)

Ula

Aquapark nie jest duży, ale bardzo przyjemnie urządzony. Warto w opisie wspomnieć o "rwącej rzece" oraz o podgrzewanych kamiennych leżakach - gwarantujących wspaniały relaks po pobycie w saunie, czy intensywnym pływaniu. Ciekawa jest też zjeżdżalnia - zjazd jest w ciemnościach z efektami muzyczno-wizualnymi. Dodatkowo mierzony jest czas przejazdu. Polecam!

Marcin

Bardzo przyjemnie spędzony czas. W opisie brakuje informacji o możliwości skorzystania w ramach vouchera nie tylko z basenu, ale także z siłowni - nie mieliśmy zatem ze sobą strojów do ćwiczeń. :-(

Bartek

Pełen relaks

KM

Popołudnie w Jacuzzi - polecam - miły prezent, super relaks

MM

Popołudnie w jacuzzi? Miło, sprawnie, pełen relaks... :)

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.