Kurs Sushi | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Kurs Sushi | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

229,00 zł

229,00 zł

O prezencie

Uwielbiasz smak japońskiej kuchni? Wybierz się na Kurs Sushi i poznaj sekrety tej kultowej potrawy. Ten kurs to nie tylko nauka gotowania - to także wprowadzenie do japońskiej tradycji, zasad zachowania przy stole oraz historii potrawy. Podczas warsztatów poznasz “od kuchni” sekrety ryżu - kluczowego składnika dobrego sushi. Dowiesz się też jak robić maki i sashimi, a japoński omlet oraz deser nie będą miały przed Tobą tajemnic. Posmakuj wielu przeróżnych smaków i wybierz swój ulubiony! Sprawdź, czy masz potencjał na prawdziwego mistrza sushi, a następnie zaskocz swoich znajomych, przygotowując im swoją własną unikalną wersję!

Kurs obejmuje:

  • Informacje na temat specyfiki kuchni japońskiej, historii sushi oraz surowców,
  • Udostępnienie wszelkich składników oraz przyrządów potrzebnych do przygotowania,
  • Ćwiczenia praktyczne z przygotowywania składników i surowców,
  • Pokaz przygotowywania sushi,
  • Trening uczestników i komponowanie zestawów sushi,
  • Degustację.

Świetny pomysł na prezent nie musi czekać za rogiem. Ale spokojnie, możemy Ci pomóc! Chcesz znaleźć prezent na Dzień Matki? A może potrzebny Ci jest prezent dla żony lub córki? U nas znajdziesz odpowiedni prezent dla kobiety! Weźmy na przykład Masaż Tajski. To nasza recepta na relaks-instant! Jeżeli chcesz podarować idealny prezent dla mamy, to postaw na chwile wytchnienia. Każdy byłby za nie wdzięczny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 3-4 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Przykładowe menu prezentu Kurs Sushi: ryż, sashimi, maki, sushi, omlet japoński oraz deser w stylu sushi. Prezent Kurs Sushi obejmuje wszystkie produkty i niezbędne narzędzia, które są zapewnione na miejscu. Po przygotowaniu potraw można je od razu skonsumować. Prezent realizowany jest w grupach około 15 osób. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.