(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda w Parku Linowym dla Dwojga Plus | Bielsko-Biała (okolice)

Tylko u nas
5.0 1 Opinii

Przygoda w Parku Linowym dla Dwojga Plus | Bielsko-Biała (okolice)


Istebna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Aktywności sportowe to dla Was pestka? Zawsze w wolnej chwili poświęcacie czas na stawianie sobie nowych fizycznych wyzwań? Wybierzcie się razem do Parku Linowego i pokażcie na co Was stać! Czeka tam moc atrakcji i trasy o różnych poziomach trudności! Czy dacie radę pokonać ponad czterdzieści różnych przeszkód niczym agent 007? Podejmijcie się wyzwania i sprawdźcie jaka to fantastyczna zabawa.

Co obejmuje prezent:

Prezent obejmuje półtorej godziny zabawy dla dwojga w parku linowym i drzewie wpinaczkowym dla dwojga, w miejscowości Istebna.

Jakie atrakcje oferuje park:

Park oferuje 4 trasy o różnym stopniu trudności. Tylko od Was zależy, które z nich zechcecie pokonać! W sumie do przejścia są aż 43 przeszkody i 500 m zjazdów na linach, w tym ok. 300 m zjazdów tyrolskich oraz dwie próby na drzewie wspinaczkowym!

Gdzie leży Istebna:

Istebna to malownicza wieś położona w Beskidzie Śląskim. Po zabawie w parku możecie raczyć się pięknymi widokami i świeżym górskim powietrzem.

Przygoda w Parku Linowym dla Dwojga Plus | Bielsko-Biała (okolice)  to bezcenny prezent dla miłośników sportu. Opcja półtoragodzinnej zabawy w Parku Linowym to wspaniały podarunek również dla spragnionych wyzwań! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Istebna

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

około 90 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Od uczestników wymagany jest stan zdrowia pozwalający na aktywność fizyczną. Park otwarty jest w sezonie ciepłym od kwietnia do października. Od kwietnia do czerwca oraz od września do października otwarte tylko w weekendy. W wakacje codziennie. W zabawie brać mogą udział dzieci od 6 roku życia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Base Camp Istebna

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Asia

Świetna zabawa dla każdego , wspaniały personel i pyszna strefa gastro , na pewno jeszcze tam wrócę . Pozdrawiam

Zobacz inne propozycje