Przygoda w Parku Linowym dla Dwojga Plus | Bielsko-Biała (okolice)

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Przygoda w Parku Linowym dla Dwojga Plus | Bielsko-Biała (okolice)


Istebna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Aktywności sportowe to dla Was pestka? Zawsze w wolnej chwili poświęcacie czas na stawianie sobie nowych fizycznych wyzwań? Wybierzcie się razem do Parku Linowego i pokażcie na co Was stać! Czeka tam moc atrakcji i trasy o różnych poziomach trudności! Czy dacie radę pokonać ponad czterdzieści różnych przeszkód niczym agent 007? Podejmijcie się wyzwania i sprawdźcie jaka to fantastyczna zabawa.

Co obejmuje prezent:

Prezent obejmuje półtorej godziny zabawy dla dwojga w parku linowym i drzewie wpinaczkowym dla dwojga, w miejscowości Istebna.

Jakie atrakcje oferuje park:

Park oferuje 4 trasy o różnym stopniu trudności. Tylko od Was zależy, które z nich zechcecie pokonać! W sumie do przejścia są aż 43 przeszkody i 500 m zjazdów na linach, w tym ok. 300 m zjazdów tyrolskich oraz dwie próby na drzewie wspinaczkowym!

Gdzie leży Istebna:

Istebna to malownicza wieś położona w Beskidzie Śląskim. Po zabawie w parku możecie raczyć się pięknymi widokami i świeżym górskim powietrzem.

Przygoda w Parku Linowym dla Dwojga Plus | Bielsko-Biała (okolice)  to bezcenny prezent dla miłośników sportu. Opcja półtoragodzinnej zabawy w Parku Linowym to wspaniały podarunek również dla spragnionych wyzwań! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Istebna

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

około 90 minut

Uczestnicy

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje zabawę w parku linowym i drzewie wspinaczkowym dla 2 osób. Od uczestników wymagany jest stan zdrowia pozwalający na aktywność fizyczną. Park otwarty jest w sezonie ciepłym od kwietnia do października. Od kwietnia do czerwca oraz od września do października otwarte tylko w weekendy. W wakacje codziennie. W zabawie brać mogą udział dzieci od 6 roku życia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Base Camp Istebna

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Asia

Świetna zabawa dla każdego , wspaniały personel i pyszna strefa gastro , na pewno jeszcze tam wrócę . Pozdrawiam

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.