(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Paintball Laserowy z Labiryntem - Rozgrywka dla 10 Osób | Kraków

0.0 0 Opinii

Paintball Laserowy z Labiryntem - Rozgrywka dla 10 Osób | Kraków


Kraków
10 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

978,99 zł

978,99 zł

O prezencie

Szalone chwile i niezwykłe wrażenia? Paintball Laserowy z Labiryntem - Rozgrywka dla 10 osób z pewnością je zapewni! Weźcie udział w niezapomnianej grze. Podzielcie się na grupy - niech wygra silniejsza! Poczujcie prawdziwe emocje... Pozwólcie się ponieść wyobraźni. Pokonajcie przeciwnika dzięki specjalnej taktyce. Stwórzcie strategię, dzięki której zdobędziecie zwycięstwo. Wykażcie się sprytem i spróbujcie przechytrzyć wroga. Udowodnijcie innym, że potraficie odnaleźć się w każdej sytuacji. Przezwyciężcie swój lęk przed nieznanym. Sprawdźcie się na polu bitwy. Przekonajcie się, czy poradzilibyście sobie w przypadku prawdziwej walki. Niech chęć wygranej zmotywuje Was do działania... Podejmijcie wyzwanie!

 

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Niezbędne wyposażenie – kamizelki oraz broń,
  • Mecz, składający się z dwóch rund po 20 minut i dziesięciominutowej przerwy,
  • 30 minut zabawy w laserowym labiryncie.
 
 
Potrzebujecie inspiracji na niebanalny prezent? Z chęcią pomożemy! Nietuzinkowe upominki to nasza specjalność. Jako eksperci od marzeń, znamy się na rzeczy! Paintball Laserowy z Labiryntem - Rozgrywka dla 10 osób to genialny podarek dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas. Z pewnością wprawi w zachwyt wszystkich Waszych bliskich: zarówno Tatę, Brata, Siostrę, Przyjaciółkę, jak i Pracowników! Skorzystajcie z naszej oferty. 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Uczestnicy

10 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Min. wiek: 7 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Wykonawca zapewnia cały potrzebny sprzęt do gry. Prezent obejmuje 10 minut szkolenia, dwie gry po 20 minut z 10 minutową przerwą oraz  30 minut w laserowym labiryncie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

LASERPARK - Laserowe Centrum Rozrywki

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje