Paintball Laserowy z Labiryntem - Rozgrywka dla 10 Osób | Kraków

0.0 0 Opinie

Paintball Laserowy z Labiryntem - Rozgrywka dla 10 Osób | Kraków


Kraków
10 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

889,99 zł

889,99 zł

O prezencie

Szalone chwile i niezwykłe wrażenia? Paintball Laserowy z Labiryntem - Rozgrywka dla 10 osób z pewnością je zapewni! Weźcie udział w niezapomnianej grze. Podzielcie się na grupy - niech wygra silniejsza! Poczujcie prawdziwe emocje... Pozwólcie się ponieść wyobraźni. Pokonajcie przeciwnika dzięki specjalnej taktyce. Stwórzcie strategię, dzięki której zdobędziecie zwycięstwo. Wykażcie się sprytem i spróbujcie przechytrzyć wroga. Udowodnijcie innym, że potraficie odnaleźć się w każdej sytuacji. Przezwyciężcie swój lęk przed nieznanym. Sprawdźcie się na polu bitwy. Przekonajcie się, czy poradzilibyście sobie w przypadku prawdziwej walki. Niech chęć wygranej zmotywuje Was do działania... Podejmijcie wyzwanie!

 

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Niezbędne wyposażenie – kamizelki oraz broń,
  • Mecz, składający się z dwóch rund po 20 minut i dziesięciominutowej przerwy,
  • 30 minut zabawy w laserowym labiryncie.


Potrzebujecie inspiracji na niebanalny prezent? Z chęcią pomożemy! Nietuzinkowe upominki to nasza specjalność. Jako eksperci od marzeń, znamy się na rzeczy! Paintball Laserowy z Labiryntem - Rozgrywka dla 10 osób to genialny podarek dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas. Z pewnością wprawi w zachwyt wszystkich Waszych bliskich: zarówno Tatę, Brata, Siostrę, Przyjaciółkę, jak i Pracowników! Skorzystajcie z naszej oferty. 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Uczestnicy

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Min. wiek: 7 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Wykonawca zapewnia cały potrzebny sprzęt do gry. Prezent obejmuje 10 minut szkolenia, dwie gry po 20 minut z 10 minutową przerwą oraz  30 minut w laserowym labiryncie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

LASERPARK - Laserowe Centrum Rozrywki

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.