eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Paintball (4 osoby) | Poznań

0.0 0 Opinii

Paintball (4 osoby) | Poznań


Poznań
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

440,00 zł

440,00 zł

O prezencie

Skompletuj drużynę niezniszczalnych i pokaż, że jesteście niepokonani. Zasypcie swoich przeciwników gradem pocisków wypełnionych farbą! Jeżeli chcecie się zmierzyć ze sobą nawzajem, podzielcie się na drużyny i spośród siebie wyłońcie najlepszych strzelców! Ładujcie markery!

Co obejmuje prezent?
200 kul na osobę (800 w sumie) marker, mundur, maskę, rękawiczki, kamizelkę ochronną. Klienci mają możliwość dokupienia dodatkowych kulek na miejscu.

Jak przebiega realizacja?
Poprzez dołączenie do innych grup lub podczas gier otwartych. Obdarowany otrzyma kupon dla 4 osób do wykorzystania na polu paintball.

Czy wiesz, że...
Sprzęt do paintballa pojawił się w USA już w latach 50. XX w. i był wykorzystywany przez służby leśne do znaczenia drzew z odległości, jak również w rolnictwie do znaczenia bydła.

Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy? A może chcesz zapewnić swojemu przyjacielowi oryginalny prezent na wieczór kawalerski? W jednym i w drugim przypadku Paintball okaże się, dosłownie i w przenośni, strzałem w dziesiątkę! Akcje zespołowe, albo rywalizacja – przeżycie podobnych emocji w gronie przyjaciół to najlepszy prezent dla każdego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, którego nie boicie się pobrudzić. Polecamy założenie "grubszej" odzieży lub kilku warstw.

Czas trwania

Około 2 godziny

Uczestnicy

1-4 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent realizowany poprzez dołączanie do innych grup lub podczas gier otwartych.
W cenie: 200 kul na osobę (800 w sumie) marker, mundur, maska, rękawiczki, kamizelka ochronna. Klienci mają możliwość dokupienia dodatkowych kulek na miejscu.
Warunkiem uczestnictwa jest podpisanie regulaminu dla uczestników (z którym można się zapoznać na stronie http://unitedpaintball.pl/regulamin.html).


Sprawdź na mapie


Realizacja

United Paintball

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje