Jazda Subaru (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa (okolice), Trójmiasto (okolice)
1 os.

159 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Każdy fan wyścigów WRC słyszał o tej marce. Przez lata Subaru stało się legendą terenowych tras. Jak to jest kontrolować tak niesamowite auto? Pewnych rzeczy nie da się opowiedzieć, trzeba ich po prostu spróbować. Dokładnie tak jest z jazdą tym wozem. Gdy znajdziesz się na torze i zajmiesz miejsce za kierownicą tego motoryzacyjnego monstrum poczujesz emocje, które towarzyszyły wszystkim zawodowym kierowcom na starcie. Później oczywiście przyjdzie czas na poczucie pędu i potężny zastrzyk adrenaliny. Pokonując w błyskawicznym tempie kolejne metry trasy będziesz miał okazję zobaczyć, jak to jest jechać naprawdę szybko i nie musieć przejmować się znakami drogowymi. Może jedna jazda zamieni się w hobby? Przekonaj się!

 

Dane techniczne pojazdu:

  • Prędkość maksymalna: 199 km/h,
  • Przyspieszenie: 5,5 sekundy do 100 km/h,
  • Moc silnika: 300 KM.

Często chcemy, żeby podarowany przez na prezent na Święta był zaskoczeniem dla obdarowanego. Jazda Subaru to z pewnością nietypowy podarek, którego nikt nie będzie się spodziewać. Inne okazje, na jakie można wręczyć taki oryginalny podarunek, to urodziny oraz imieniny. A może to, czego szukasz, to prezent dla pracownika? W takim przypadku też znalazłeś rozwiązanie. Co więcej, to świetny prezent dla mężczyzny, świetnie nada się więc na na Dzień Chłopaka.

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Trójmiasto (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

2 okrążenia

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Jazda za kierownicą Subaru Impreza w towarzystwie instruktora. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w wybranych przez Wykonawcę terminach.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.