JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Jazda Maserati (3 okrążenia) | Wiele lokalizacji

Jazda Maserati (3 okrążenia) | Wiele lokalizacji


Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków, Trójmiasto i inne..
1 os.

849 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
849 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Uwielbiasz grać w wyścigi samochodowe? Myśl o sportowym, luksusowym aucie, powoduje, że przechodzi Cię dreszcz? Doskonale się składa ponieważ trafiłeś na przygodę swojego życia. Zapewnij sobie niebywałą jazdę, siedząc wprost za kierownicą Maserati GT MC Stradale. Rozpędź się i poczuj niepowtarzalną adrenalinę towarzyszącą jeździe na torze. To doświadczenie umocni Twoją miłość do sportowych luksusów i utwierdzi w przekonaniu, że Włosi znają się na swoim fachu. Zostań mistrzem kierownicy i wybierz się na przejażdżkę swojego życia.


Jakim modelem odbędzie się przejazd oraz jakie są jego parametry techniczne?
Model Maserati GT MC Stradale. Nadwozie: Coupe, napęd: tylnia oś, silnik: V8 o pojemności 4,7 l, moc maksymalna: 460 KM, prędkość maksymalna: 300 km/h, 0 - 100 km/h: 4,7 s.

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda Maserati sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent dla ukochanego, prezent dla taty.

Nie wiesz, co podarować swojemu mężczyźnie czy tacie? Wykaż się kreatywnością. Podaruj im prezent w postaci jazdy Maserati. Każdy mężczyzna chciałby przejechać się takim cackiem. Daj im to, czego pragną! Odwdzięczą się Tobie szerokim uśmiechem i podzielą się z Tobą niesamowitymi wrażeniami.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków, Trójmiasto i inne..

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 3 okrążeń po pętli toru.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie http://www.carreracarsteam.pl. Rezerwacje dokonujemy wyłącznie drogą mailową biuro@carreracarsteam.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.