Kolacja w Ciemności dla Dwojga | Lublin

Nowość Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinie

Kolacja w Ciemności dla Dwojga | Lublin


Lublin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Czas na kulinarną przygodę w Lublinie!


Podobno bardzo często “jemy oczami”. Odpowiedni wygląd potraw poprawia nasze samopoczucie i zwiększa nasz apetyt. A co stanie się, gdy na trochę “wyłączymy” zmysł wzroku? Zapraszamy na jedno z najciekawszych wydarzeń kulinarnych w naszym kraju! Kolacja w Ciemności dla Dwojga przybyła do Lublina. Czeka Was kulinarna uczta w specjalnie wyciemnionej sali. Czy dowiecie się, co tak właściwie jecie? Tak… na koniec wieczoru. Wybierzcie menu mięsne, wegetariańskie lub rybne i wyruszcie w podróż po krainie doskonałego smaku!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje kolację dla dwóch osób, organizowaną w formie eventu w całkowitej ciemności. W ramach kolacji serwowane będą: przystawka, danie główne oraz zimne napoje dla każdej z osób.

Jak poruszać się w ciemności?
Do stolików zaprowadzą Was kelnerzy wyposażeni w noktowizory, każdą uwagę bądź potrzebę możecie zgłosić, podnosząc rękę do góry.

Czy można wybrać menu?
W ramach kolacji dostępne są gotowe zestawy menu, które stanowią tajemnicę. Jednak podczas rezerwacji można wybrać wariant menu mięsny, rybny lub wegetariański. Na etapie rezerwacji należy również zgłosić informacje o ewentualnych alergiach.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Na realizację należy przeznaczyć około 2 godzin.

Kolacja w Ciemności dla Dwojga | Lublin to doskonały pomysł na randkę. Wspólny udział w oryginalnym wydarzeniu kulinarnym jest ciekawą formą spędzenia czasu we dwoje. Wybierz niezwykły prezent dla bliskiej osoby - Voucher na Dine in the Dark pasuje na każdą okazję. Spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje około 2 godzin. W samej ciemności spędzicie około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób. Prezent realizowany jest w określonych terminach. Do wyboru jest menu: mięsne, wegetariańskie oraz rybne. Prezent obejmuje przystawkę oraz danie główne wraz z zimnymi napojami. Menu Kolacji w Ciemności stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o nie zabieranie fluorescencyjnych przedmiotów ani elementów garderoby i punktualne przybycie.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Dine in the Dark

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.