Pobyt w Domku na Plaży dla Dwojga | Mielno

1 2 3 4 5 (0)
Mielno
2 os.

449,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcecie wyrwać się z domu i wyjechać gdzieś, gdzie będziecie mogli relaksować się w ciszy i spokoju? Pobyt w Domku na Plaży dla Dwojga zagwarantuje Wam wszystko to, czego potrzebujecie, a może nawet trochę więcej. Piękne, drewniane wnętrza i pływająca sauna pozostająca do Waszej dyspozycji, to zestaw, który złoży się na wyjątkowo spędzony czas we dwoje. Jeżeli zechcecie, możecie również spędzić ten czas aktywnie, udając się w rejs motorówką. Skorzystajcie ze wszystkich przygotowanych dla Was atrakcji, a do domu wrócicie wypoczęci i szczęśliwi!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje jedną dobę hotelową dla dwojga w jednym z komfortowych domków na plaży oraz śniadanie, które dostarczane jest do domków pomiędzy godziną 9:00-9:30.

Kiedy można zrealizować prezent?

Poza sezonem wysokim, czyli: od października do maja z wyłączeniem długich oraz świątecznych weekendów.

Czy istnieją jakieś dodatkowe atrakcje, z których można skorzystać na miejscu?
Na terenie obiektu osoby obdarowane mają: dostęp do sauny pływającej; możliwość bezpłatnego wypożyczenia kajaków; roweru; tandemu; rowerka wodnego; pontonu z silnikiem oraz grilla. Można korzystać z boiska do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, kortu do tenisa, basenu sezonowego, mini parku linowego, placu zabaw dla dzieci oraz miejsca na ognisko podczas całego pobytu.

Pobyt w Domku na Plaży dla Dwojga  sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na urodziny

Szukasz pomysłu na prezent na walentynki dla bliskiej Ci osoby, z którą chciałbyś spędzić niezapomniany czas? A może zbliża się ten wyjątkowy dzień, a pomysł na odpowiedni podarunek na rocznicę spędza Ci sen z powiek — chciałbyś przecież, żeby był on wyjątkowy? Pobyt w Malowniczym Mielnie dla Dwojga z pewnością sprawdzi się jako prezent dla pary, która pragnie oderwać się od rzeczywistości i spędzić trochę czasu tylko we dwoje. To idealny pomysł dla każdego miłośnika nowych przeżyć!


Miejsce realizacji

Mielno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa. Doba zaczyna się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu i kończy się o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane. W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, istnieje taka możliwość, warunki ustalane są bezpośrednio z Wykonawcą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje jedną dobę hotelową dla dwojga w jednym z komfortowych domków na plaży oraz śniadanie, które dostarczane jest do domków pomiędzy godziną 9:00-9:30. Prezent można realizować od 1 października do 31 maja z wyłączeniem długich oraz świątecznych weekendów. Do dyspozycji gości są wszystkie ogólnodostępne atrakcje, więcej informacji znajduje się na stronie Wykonawcy.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.