Pobyt dla Dwojga z Koncertem Muzyki Chopina | Warszawa

0.0 0 Opinie

Pobyt dla Dwojga z Koncertem Muzyki Chopina | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,99 zł

599,99 zł

O prezencie

Pragniecie chwil tylko dla siebie? Chcielibyście przenieść się do miejsca, gdzie Wasze uczucie może rozkwitać bez przeszkód w niepowtarzalnej atmosferze? Pobyt dla Dwojga z Koncertem Muzyki Chopina pozwoli Wam przenieść się do innego świata wypełnionego muzyką wybitnego kompozytora, na której koncert przy lampce wina oczywiście zostaniecie zaproszeni. Spędźcie niezapomnianą noc w romantycznym klimacie, a rano okraście swoją przygodę przepysznym śniadaniem z naturalnych składników. Czeka Was wyjątkowy czas!

Jak będzie wyglądać realizacja Waszego prezentu?
Do swojej dyspozycji będziecie mieli pokój hotelowy utrzymany w klimacie jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów — Fryderyka Chopina. Znajduje się on w pobliżu wielu atrakcji — między innymi Muzeum tegoż kompozytora, Muzeum Narodowego czy Łazienek Królewskich. Oprócz tego dostaniecie zaproszenie na odbywający się w hotelu koncert muzyki Chopina okraszony lampką wina. Będzie klimatycznie!

Ile potrwa Wasza wizyta?
Do wykorzystania będzie mieć jedną dobę hotelową.

Czy realizacja zawiera posiłek?
Tak, będzie na Was czekać smakowite śniadanie utrzymane w klimacie slow food. Będzie więc czas się delektować! Zawsze złożone z naturalnych składników od lokalnych dostawców. Smacznie i zdrowo!


Pobyt dla Dwojga z Koncertem Muzyki Chopina | Warszawa pozwoli Twoim bliskim poczuć klimat tamtych lat, spędzić razem niezapomniany czas i fantastycznie się zrelaksować! To idealny prezent dla pary!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje nocleg ze śniadaniem oraz wstęp na koncert muzyki Chopina.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Chopin Boutique Bed & Breakfast

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.