JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Pobyt dla Dwojga z Koncertem Muzyki Chopina | Warszawa

Pobyt dla Dwojga z Koncertem Muzyki Chopina | Warszawa


Warszawa
2 os.

599,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
599,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Pragniecie chwil tylko dla siebie? Chcielibyście przenieść się do miejsca, gdzie Wasze uczucie może rozkwitać bez przeszkód w niepowtarzalnej atmosferze? Pobyt dla Dwojga z Koncertem Muzyki Chopina pozwoli Wam przenieść się do innego świata wypełnionego muzyką wybitnego kompozytora, na której koncert przy lampce wina oczywiście zostaniecie zaproszeni. Spędźcie niezapomnianą noc w romantycznym klimacie, a rano okraście swoją przygodę przepysznym śniadaniem z naturalnych składników. Czeka Was wyjątkowy czas!

Jak będzie wyglądać realizacja Waszego prezentu?
Do swojej dyspozycji będziecie mieli pokój hotelowy utrzymany w klimacie jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów — Fryderyka Chopina. Znajduje się on w pobliżu wielu atrakcji — między innymi Muzeum tegoż kompozytora, Muzeum Narodowego czy Łazienek Królewskich. Oprócz tego dostaniecie zaproszenie na odbywający się w hotelu koncert muzyki Chopina okraszony lampką wina. Będzie klimatycznie!

Ile potrwa Wasza wizyta?
Do wykorzystania będzie mieć jedną dobę hotelową.

Czy realizacja zawiera posiłek?
Tak, będzie na Was czekać smakowite śniadanie utrzymane w klimacie slow food. Będzie więc czas się delektować! Zawsze złożone z naturalnych składników od lokalnych dostawców. Smacznie i zdrowo!


Pobyt dla Dwojga z Koncertem Muzyki Chopina | Warszawa pozwoli Twoim bliskim poczuć klimat tamtych lat, spędzić razem niezapomniany czas i fantastycznie się zrelaksować! To idealny prezent dla pary!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa

Informacje dla oglądających

W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, istnieje taka możliwość, warunki ustalane są bezpośrednio z Wykonawcą. Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje nocleg ze śniadaniem oraz wstęp na koncert muzyki Chopina dla dwóch osób.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.