Aktywny Pobyt w Bacówce dla Dwojga | Radawa

Nowość
0.0 0 Opinii

Aktywny Pobyt w Bacówce dla Dwojga | Radawa


Radawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

999,99 zł

999,99 zł

O prezencie

Radawa to jedna z najpiękniejszych miejscowości wypoczynkowych na Podkarpaciu. Piękne lasy oraz wyjątkowy klimat, który sprzyja zwiedzaniu i długim spacerom. Aktywny Pobyt w Bacówce Radawa dla Dwojgato okazja, by aktywnie odpocząć w czterogwiazdkowym hotelu. Nielimitowany dostęp do siłowni, kajaków, rowerów oraz nieograniczony dostęp do Strefy Relaksu (m.in. jacuzzi, basen, sauna, grota solna) powodują, że łatwo tu o psychiczny odpoczynek od ciężkiej i wymagającej pracy. Piękne tereny, świeże powietrze oraz cisza i spokój - to wszystko powoduje, że goście odwiedzający Radawę, chętnie tu wracają. Luksusowy odpoczynek, połączony z aktywnością fizyczną to zachwycające połączenie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje pobyt (1 nocleg) w luksusowym pokoju Comfort lub domku Osada, w czterogwiazdkowym hotelu. Prezent przeznaczony jest dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład prezentu?
W ramach pobytu, oprócz noclegu, otrzymacie także: powitalny prezent – świeżo wyciskane soki, obiadokolację oraz śniadanie w formie bufery, nielimitowany wstęp do Strefy Relaksu (basen, sauna, jacuzzi, strefa wypoczynkowa, grota solna, zewnętrzna balia z gorącą wodą), nielimitowany dostęp do siłowni, rowerów, kajaków oraz kijków do nordic walkingu.

Czy wiesz, że…
W radawskich lasach zamieszkuje spora ilość dzikich zwierząt. Spacerując, bardzo często możemy natrafić na sarny, jelenie, zające, wiewiórki i lisy. Z kolei nad wodą łatwo spotkać bobry i wydry.

Aktywny Pobyt w Bacówce Radawa dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na Dzień Kobiet

Potrzebujesz ciekawego podarunku na nadchodzącą rocznicę ślubu? Szukasz miejsca, które stworzone zostało z myślą o aktywnym wypoczynku? Aktywny Pobyt w Bacówce Radawa dla Dwojga to niezwykle emocjonujący wyjazd do miejsca, które zachwyca zielenią. Znakomicie sprawdzi się w roli prezentu dla dziadków, znajomych bądź ukochanej lub ukochanego. Idealnie wpasuje się w rodzinny charakter Świąt Bożego Narodzenia. Voucher na wyjazd to wspaniały pomysł na super prezent marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Radawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Aktywny pobyt obejmuje: jeden nocleg w luksusowym pokoju hotelowym lub domku, powitalną wstawkę – świeżo wyciskane soki, obiadokolacja oraz śniadanie w formie bufetu, nielimitowany wstęp do Strefy Relaksu: basen, sauna, jacuzzi, strefa wypoczynkowa, grota solna, zewnętrzna balia z gorącą wodą, nielimitowany wstęp na siłownię, nielimitowany dostęp do rowerów, kajaków oraz kijów do nordic walking. Parking dodatkowo płatny 20 zł/doba. W przypadku pobytu z dziećmi występuje dodatkowa opłata: Nocleg: Dzieci w wieku 0-3 - za darmo Od 3 lat (dostawka) -120 zł/osoba, 100zł/zwierzę/doba. Obiadokolacja:129 zł/osoba. Należy zabrać ze sobą Voucher. Prezent można realizować z wyłączeniem świąt, długich weekendów oraz sezonu wysokiego.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Bacówka Radawa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.