Romantyczny Pobyt w Winnicy dla Dwojga | Lublin (okolice)

0.0 0 Opinie

Romantyczny Pobyt w Winnicy dla Dwojga | Lublin (okolice)


Wierzchowiska Drugie
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1389,99 zł

1389,99 zł

O prezencie

Roztocze, cudowna kraina, znajdująca się na Wschodzie Polski. Nieokiełznana przyroda zachęca, aby spędzić właśnie w tym miejscu Romantyczny Pobyt w Winnicy dla Dwojgai rozkoszować się ciszą i spokojem, których nie zaznacie w mieście! Podczas pobytu zwiedzicie winnicę i poznacie sekrety tworzenia win, zaznacie relaksującego masażu i kąpieli winiarza, a wszystko w romantycznej scenerii, która pozwoli Wam odpocząć i cieszyć się swoją obecnością! Doskonałą atmosferę wspomoże romantyczna kolacja, która będzie przygotowana specjalnie dla Was! Spędźcie wspaniałe chwile i poznajcie prawdziwy relaks!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje pobyt w Roztoczu dla dwóch osób.

Co składa się na pobyt?
W trakcie pobytu czeka na Was: powitalna butelka wina oraz półmisek degustacyjny (zawierający sery i wędliny, które są wyrabiane na miejscu), kolacja dla dwojga (przystawka, zupa, drugie danie oraz deser), masaż relaksacyjny oraz kąpiel winiarza.

Czy wiesz, że…
Symbolem Roztoczańskiego Parku Narodowego jest konik polski. Symbol nie jest przypadkowy, gdyż na terenie parku istnieje hodowla tych zwierząt!

Romantyczny Pobyt w Winnicy dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent walentynkowyprezent dla pary, prezent na rocznicę.

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla małżeństwa lub rodziców? Romantyczny Pobyt w Winnicy dla Dwojga to doskonała forma relaksu i odprężenia, która idealnie sprawdzi się jako wyjazd urodzinowy lub imieninowy. Piękne okoliczności przyrody sprawiają, że jest to świetny podarunek z okazji Dnia Kobiet lub zaręczyn! Wyjazd z pewnością docenią znajomi, mąż czy ukochana!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wierzchowiska Drugie

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa (doba zaczyna się o 14:00, a kończy o 11:00)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: nocleg w pokoju typu standard ze śniadaniami, butelkę wina oraz półmisek degustacyjny na powitanie, kolację dla dwojga składającą się z przystawki, dania głównego oraz deseru, masaż relaksacyjny oraz kąpiel winiarza dla dwojga. Osoby obdarowane mają możliwość nieodpłatnego wypożyczenia rowerów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dwór Sanna

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.