eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pobyt dla Dwojga w Hotelu Loft 1898 | Suwałki

0.0 0 Opinii

Pobyt dla Dwojga w Hotelu Loft 1898 | Suwałki


Suwałki
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

619,99 zł

619,99 zł

O prezencie

Marzycie o wyjeździe do niezwykłego miejsca, w którym odpoczniecie od zgiełku miasta? Szukacie miejsca, które zapewnia niepowtarzalny klimat? Zapraszamy na wyjątkowy Pobyt dla Dwojga w Hotelu Loft 1898, który mieści się w XIX-wiecznych koszarach carskich. Zabytkowy obiekt, został rozbudowany i poddany licznym renowacjom. Zostały w nim zachowane oryginalne sklepienia i elewacje, a jego charakter określa się jako poindustrialny. Loftowy wystrój hotelu sprawia, że goście są oczarowani i zgodnie twierdzą, że jest to niezwykłe miejsce, w którym warto odpocząć! Goście mają tu nielimitowany dostępdo strefy SPA, a fani wycieczek rowerowych mogą bezpłatnie skorzystać z wypożyczalni rowerów. Udanego pobytu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje pobyt (1 noc) w Hotelu Loft 1898, dla dwóch osób.

Co jeszcze wchodzi w skład prezentu?
Oprócz noclegu, goście mają zapewnione śniadanie w formie bufetu, nieograniczony dostęp do strefy spa i siłowni oraz możliwość nieodpłatnego wypożyczenia rowerów.

Ile czasu trwa doba hotelowa?
Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14, kończy zaś o 12 dnia następnego.

Z Vouchera nie można skorzystać 31 grudnia oraz w drugim tygodniu lipca.

Pobyt dla Dwojga w Hotelu Loft 1898 sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na rocznicę

Szukasz wyjątkowego podarunku dla teściów lub dziadków? Chciałabyś zaskoczyć bliskich przyjaciół niezwykłym podarunkiem? Pobyt dla Dwojga w Hotelu Loft 1898 to znakomity pomysł na prezent dla dwóch osób, które chciałyby odpocząć od dużego miasta i cieszyć się wygodami, jakie oferuje nowoczesny hotel. Voucher na wyjazd dla pary to doskonały podarunek z okazji Świąt Bożego Narodzenia lub rocznicy ślubu. Wybierz hotel, który mieści się w XIX-wiecznych koszarach i zachwyć swoich najbliższych! Podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Suwałki

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa. Doba hotelowa zaczyna się o 14:00, a kończy o 12:00.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia: 1 nocleg w pokoju dwuosobowym, śniadanie w formie bufetu, możliwość skorzystania z nieograniczonego dostępu do Strefy SPA i siłowni. Istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia rowerów. Doba Hotelowa rozpoczyna się o 14:00 a kończy o 12:00. Voucherów nie można wykorzystywać 31.12 i w drugi tydzień lipca każdego roku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Hotel Loft 1898

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje