Degustacja Wina w Ciemności | Łódź

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Degustacja Wina w Ciemności | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Emily Giffin napisała kiedyś, że życie jest zbyt krótkie, by pić kiepskie wino. Pozwól swoim zmysłom rozpoznać rodzaj wina, oddając się w ręce całkowitej ciemności. Podczas tego niesamowitego przeżycia poznasz nie tylko aromatyczny zapach i wyrafinowany smak szlachetnego trunku, ale także przekonasz się jak działają pozostałe zmysły, kiedy jeden z nich zostaje wyłączony. Wciel się w rolę prawdziwego konesera i wybierz wino, które najbardziej przypadnie Ci do gustu. Nie czekaj i przeżyj pyszne, tajemnicze i niecodziennie chwile, które dostarczą wiele satysfakcji i zostaną zapamiętane na długo!

Jak wygląda realizacja przeżycia?
Kelnerzy wyposażeni w noktowizory wprowadzają gości do całkowicie zaciemnionej sali, gdzie odbędzie się degustacja. Będą także do dyspozycji gości przez cały czas trwania przeżycia.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje degustację 5 rodzajów win wraz z przystawkami dobranymi na zasadzie food-pairingu. Czas trwania wynosi 1,5h.

Czym jest “food-pairing”?
Food-pairing to przełamywanie barier smakowych, a niecodzienne połączenia pochodzą ze współgrania smaków, aromatów, bądź też przeciwnie- z ich kontrastu. Możliwości łączenia pozostają nieograniczenie.

Czy wiesz, że…
Najstarsza butelka na świecie pochodzi z 350 r. n.e i od ponad 100 lat znajduje się w Niemczech, w Muzeum Historycznym Pfalz. Butelka jest szczelnie zamknięta, ale od wielu lat trwa dyskusja, czy ją otworzyć i sprawdzić zawartość.

Degustacja Wina w Ciemności sprawdzi się jako:
prezent dla mamy, prezent dla ukochanej, prezent dla koleżanki

Urodziny zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nie masz pomysłu czym zaskoczyć ukochaną osobę? Podaruj jej niezapomniane chwile z Degustacją Wina w Ciemności. To niepowtarzalna okazja, by pobudzić zmysły, doświadczając wspaniałych zapachów i smaków najszlachetniejszego trunku. Dzień rocznicy nieubłaganie zbliża się do drzwi? Daj się ponieść i wręcz na tę okazję prezent, na który zasługuje każdy miłośnik niestandardowych doznań. Tajemnicza atmosfera w zaciemnionej sali tylko spotęguje satysfakcję z przeżycia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 5 kieliszków wina po 100 ml każdy. Do każdego wina podana będzie mini przekąska dopasowana na zasadzie food-pairingu do konkretnego charakteru wina. Podczas degustacji Sommelier pokrótce omówi podstawowe zasady degustacyjne zarówno te, które wymagają wzroku, jak i te bazujące na pozostałych zmysłach. Dodatkowo nie zabraknie informacji o regionach, winiarzach, warunkach klimatycznych i glebowych (terroir), które miały wpływ na produkcję danego wina. Degustacje odbywają się eventowo, w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dine in the Dark

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.