JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Degustacja Wina w Ciemności | Łódź

Degustacja Wina w Ciemności | Łódź


Łódź
1 os.

119,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
119,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Emily Giffin napisała kiedyś, że życie jest zbyt krótkie, by pić kiepskie wino. Pozwól swoim zmysłom rozpoznać rodzaj wina, oddając się w ręce całkowitej ciemności. Podczas tego niesamowitego przeżycia poznasz nie tylko aromatyczny zapach i wyrafinowany smak szlachetnego trunku, ale także przekonasz się jak działają pozostałe zmysły, kiedy jeden z nich zostaje wyłączony. Wciel się w rolę prawdziwego konesera i wybierz wino, które najbardziej przypadnie Ci do gustu. Nie czekaj i przeżyj pyszne, tajemnicze i niecodziennie chwile, które dostarczą wiele satysfakcji i zostaną zapamiętane na długo!

Jak wygląda realizacja przeżycia?
Kelnerzy wyposażeni w noktowizory wprowadzają gości do całkowicie zaciemnionej sali, gdzie odbędzie się degustacja. Będą także do dyspozycji gości przez cały czas trwania przeżycia.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje degustację 5 rodzajów win wraz z przystawkami dobranymi na zasadzie food-pairingu. Czas trwania wynosi 1,5h.

Czym jest “food-pairing”?
Food-pairing to przełamywanie barier smakowych, a niecodzienne połączenia pochodzą ze współgrania smaków, aromatów, bądź też przeciwnie- z ich kontrastu. Możliwości łączenia pozostają nieograniczenie.

Czy wiesz, że…
Najstarsza butelka na świecie pochodzi z 350 r. n.e i od ponad 100 lat znajduje się w Niemczech, w Muzeum Historycznym Pfalz. Butelka jest szczelnie zamknięta, ale od wielu lat trwa dyskusja, czy ją otworzyć i sprawdzić zawartość.

Degustacja Wina w Ciemności sprawdzi się jako:
prezent dla mamy, prezent dla ukochanej, prezent dla koleżanki

Urodziny zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nie masz pomysłu czym zaskoczyć ukochaną osobę? Podaruj jej niezapomniane chwile z Degustacją Wina w Ciemności. To niepowtarzalna okazja, by pobudzić zmysły, doświadczając wspaniałych zapachów i smaków najszlachetniejszego trunku. Dzień rocznicy nieubłaganie zbliża się do drzwi? Daj się ponieść i wręcz na tę okazję prezent, na który zasługuje każdy miłośnik niestandardowych doznań. Tajemnicza atmosfera w zaciemnionej sali tylko spotęguje satysfakcję z przeżycia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 5 kieliszków wina po 100 ml każdy. Do każdego wina podana będzie mini przekąska dopasowana na zasadzie food-pairingu do konkretnego charakteru wina. Podczas degustacji Sommelier pokrótce omówi podstawowe zasady degustacyjne zarówno te, które wymagają wzroku, jak i te bazujące na pozostałych zmysłach. Dodatkowo nie zabraknie informacji o regionach, winiarzach, warunkach klimatycznych i glebowych (terroir), które miały wpływ na produkcję danego wina. Degustacje odbywają się raz w miesiącu, w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.