(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Odprężający Pobyt SPA dla Dwojga | Kraków

0.0 0 Opinii

Odprężający Pobyt SPA dla Dwojga | Kraków


Kraków
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

939,99 zł

939,99 zł

O prezencie

Uwielbiacie Odprężający Pobyt SPA? Szukacie wypoczynku w miejscu, które zapewni Wam niezwykłą regenerację? Zapraszamy do Krakowa na Błogi Pobyt dla Dwojga! Spędźcie cudowne chwile, zwiedzając ciekawe miejsca, chodząc uroczymi uliczkami i podziwiając krakowskie zabytki. Po dniu pełnym wrażeń czekać na Was będzie odpoczynek, czyli dostęp do pokoju fitness, masaż (pleców, stóp lub ciała), godzinny pobyt w strefie saun i łaźni, a na dobry początek dnia - lekkie i pożywne śniadanie. To będzie wspaniały odpoczynek i romantyczny pobyt we dwoje!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje pobyt (1 noc) w eleganckim hotelu w Krakowie, dla dwóch osób.

Co jeszcze wchodzi w skład przeżycia?
W ramach prezentu, oprócz noclegu, otrzymacie również: dostęp do pokoju fitness, wybrany masaż (pleców, stóp lub ciała) dla każdej z osób, godzinny pobyt w strefie saun i łaźni dla każdej z osób oraz lekkie i pożywne śniadanie, które stworzone jest na bazie ekologicznych produktów, jego dopełnieniem jest pieczywo, wypiekane na miejscu.

Ile czasu trwa doba hotelowa?
Doba hotelowa zaczyna się o 14, kończy zaś o 12 dnia następnego.

Pobyt SPA dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na Dzień Kobiet

Szukasz ciekawego podarunku dla dwóch osób? Wybierz intensywnie regenerujący pobyt w eleganckim hotelu w Krakowie! Odprężający Pobyt SPA dla Dwojga to wspaniała okazja do odpoczynku, która spodoba się rodzicom bądź teściom. Jest to świetny pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu lub urodzin - dla ukochanej lub ukochanego! Idealne miejsce, by spędzić niezapomniane Walentynki lub celebrować Dzień Kobiet! Wybierz niezwykły odpoczynek w eleganckim hotelu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa. Doba hotelowa zaczyna się o 14:00, a kończy o 12:00.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia: 1 nocleg w komfortowym pokoju jednoosobowym lub dwuosobowym, lekkie i pożywne śniadanie, na bazie ekologicznych produktów, którego dopełnieniem jest tradycyjne pieczywo własnego wypieku, możliwość skorzystania z błogiego relaksu w strefie saun i łaźni Vanilla Spa (1 godz. / os. / dzień, wymagana wcześniejsza rezerwacja), gdzie można odpocząć po dniu pełnym wrażeń i atrakcji, możliwość korzystania z pokoju fitness, możliwość skorzystania z jednego masażu 25 minut' (do wyboru: masaż pleców/stóp/twarzy) dla każdej osoby z pakietu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Niebieski Art Hotel & Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje