Kolacja w Ciemności - Integracja dla Pracowników (20 osób)

Tylko u nas
5.0 3 Opinii

Kolacja w Ciemności - Integracja dla Pracowników (20 osób)


9 miast (Warszawa, Kraków, Poznań, Trójmiasto, Wrocław, Katowice, Łódź, Bydgoszcz, Lublin)
20 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

10000,00 zł

10000,00 zł

O prezencie

Nie od dziś wiadomo, że wszystko smakuje lepiej w dobrym towarzystwie. Jednak niewiele osób wie, że jedzenie smakuje zupełnie inaczej, w towarzystwie... i bez światła. Przekonajcie się o tym w czasie Dine in the Dark - Kolacji w Ciemności, która porusza wyobraźnię ludzi na całym świecie. Tutaj będziecie tylko Wy! Wejdźcie do wyciemnionej sali restauracyjnej i przekonajcie się jak wzrok wpływa na wrażenia kulinarne! Bez niego pozostałe zmysły wyostrzą się, dzięki czemu jedzenie odkryje przed Wami nieznane dotąd niuanse. Aromatyczne zioła, soczyste warzywa, delikatne mięso... ale czy na pewno? Myślicie, ze jesteście w stanie odgadnąć co jest na Waszych talerzach? A może dacie się oszukać umiejętnościom kucharzy i własnym zmysłom? Rozpocznijcie kulinarne śledztwo w trakcie Dine in the Dark!

Prezent obejmuje:

  • Kolację składającą się z przystawki, dania głównego, deseru oraz zimnych napojów i 3 lampek wina,
  • Serwis kelnerów z noktowizorami,
  • Prowadzenie przygotowane przez animatora.

Chcesz podarować pracownikom niezwykły prezent na Święta? Zamiast kupować im upominki, które będą kurzyć się na szafie, podaruj im przeżycie! Spędźcie ze sobą wyjątkowe chwile i zjedzcie razem Kolację w Ciemności. Voucher na prezent Dine in the Dark to niezwykła okazja nie tylko do zabawy, lecz także do odkrycia siły zmysłów. To świetny podarunek dla każdego, kto uwielbia dobre jedzenie. Jako eksperci od prezentów zapewniamy Wam niezapomniane wrażenia! Kolacja w Ciemnościach -   Dîner Le Dans Noir czeka na śmiałków spragnionych kulinarnych przygód!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

9 miast (Warszawa, Kraków, Poznań, Trójmiasto, Wrocław, Katowice, Łódź, Bydgoszcz, Lublin)

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje około 2 godzin. W samej ciemności spędzicie około 1,5 godziny.

Uczestnicy

20 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Wymagany jest wcześniejszy kontakt z Działem B2B w celu założenia rezerwacji. Kolacja jest na wyłączność. W skład kolacji wchodzą. Kolacja składająca się z przystawki, dania głównego, deseru oraz zimnych napojów i 3 lampek wina, serwis kelnerów z noktowizorami, prowadzenie przygotowane przez animatora.

W przypadku wycen dla grup o innej ilości uczestników prosimy o kontakt z: Dział B2B; Tel.: 22 66 88 272; E-mail: b2b@wyjatkowyprezent.pl


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dine in the Dark

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.