Degustacja Piwa w Ciemności dla Dwojga | Drink In the Dark – Beer Edition | Trójmiasto

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Degustacja Piwa w Ciemności dla Dwojga | Drink In the Dark – Beer Edition | Trójmiasto


Gdańsk
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

209,99 zł

209,99 zł

O prezencie

Cenicie ciekawe doznania z nutką tajemnicy? Uwielbiacie smak złocistego trunku? Co powiecie na wydarzenie, łączące ze sobą te dwa aspekty, gdzie pierwszeństwo wiodą inne zmysły niż wzrok? Brzmi rewelacyjnie? To wybierzcie się na Degustację Piwa w Ciemności i przekonajcie się, jak Wasze zmysły zareagują na serwowany alkohol, którego nie zobaczycie! Nie będzie tak łatwo odgadnąć rodzaju piwa, lecz zdajcie się na swoją intuicję, zapach i smak! Sprostajcie temu wyzwaniu i sprawdźcie się w roli wybornego kipera!

Co obejmuje prezent?
Degustację 5 rodzajów piw wraz ze specjalnymi przystawkami, dobranymi na zasadzie food pairingu.

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Zostaniecie wprowadzeni do całkowicie wyciemnionej sali oraz odprowadzeni na swoje miejsce. Następnie serwowane są piwa, a prowadzący zadba o zwiększenie Waszych doznań kulinarnych. Kelnerzy z noktowizorami są do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania przeżycia. W razie jakiejkolwiek potrzeby wystarczy podnieść rękę.

Czy jest możliwość wyboru piw?
Rodzaj piwa jest dobierany przez prowadzącego i pozostaje utrzymany w tajemnicy.

Degustacja Piwa w Ciemności | Gdańsk | Trójmiasto sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent dla dwojga, prezent na Dzień Ojca

Szukasz wystrzałowego prezentu dla pary? Nie wiesz, jaki upominek sprawić tacie z okazji Dnia Ojca? Mamy świetną propozycję dla Ciebie, która spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Podaruj swojemu ukochanemu, ojcu i bratu Degustację Piwa w Ciemności dla Dwojga, a tym samym pozwólcie sobie na nowe doświadczenie! Drink in the Dark to innowacyjne podejście w zakresie serwowania alkoholu w niekonwencjonalnej atmosferze. Dlatego też jest to wymarzony prezent dla niego na urodziny, święta i Dzień Mężczyzny.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Realizacja prezentu obejmuje degustację 5 różnych rodzajów piwa podanych wraz ze specjalnie przygotowaną przystawką. Degustacja ma charakter eventu i odbywa się w wybranych dniach. Prosimy o nie zabieranie przedmiotów z elementami fluorescencyjnymi. Prosimy o punktualne przybycie. W czasie realizacji istnieje możliwość otawrcia rachunku i zamówienia dodatkowych pozycji z menu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dine in the Dark

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.