2-dniowy Pobyt "Europejskie Stolice"

Nowość Tylko u nas
0.0 0 Opinie

2-dniowy Pobyt "Europejskie Stolice"


Ponad 300 hoteli w europejskich stolicach.
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

449,99 zł

449,99 zł

O prezencie

Hans Christian Andersen powiedział kiedyś, że “Podróżować to znaczy żyć”. Z kolei Elżbieta Dzikowska, podróżująca z Tonym Halikiem, zwykła mawiać: “Życie bez podróży jest jak przyprawa bez soli”. Zapraszamy zatem na 2-dniowy Pobyt "Europejskie Stolice". Najpierw zastanówcie się, w jakim terminie chcielibyście zarezerwować swój pobyt. Dodajcie do tego miasto, a otrzymacie listę hoteli, w których będziecie mogli nocować. Wybierzcie ten, który najbardziej Wam odpowiada i… gotowe - jesteście umówieni na pobyt w wybranym, europejskim mieście. Dodatkowo w ramach przeżycia macie zapewnioną pełną ofertę śniadaniową, dzięki której każdy poranek jest przyjemniejszy. Udanego pobytu w… Europie!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 1 dobę hotelową dla 2 osób, ze śniadaniem, w jednym z wielu hoteli na terenie Europy.

W jakich miastach można rezerwować hotele?
Miejsce docelowe nie jest z góry określone, możesz znaleźć hotele w całej Europie. Wybieraj z bazy ponad 300 hoteli w 45 miastach. Wiedeń, Bruksela, Praga, Kopenhaga, Paryż, Ateny, Madryt, Amsterdam, Berlin, Sztokholm, Budapeszt, Londyn, Rzym - to tylko niewielka część możliwości, Ty decydujesz!

Jak wygląda rezerwacja?
Wybór hoteli jest dynamiczny i zmienia się w zależności od dostępności w wybranym terminie - im wcześniej rezerwujesz, tym masz większy wybór. Wpisz datę wyjazdu oraz miejsce docelowe i zarezerwuj dogodny hotel.

2-dniowy Pobyt "Europejskie Stolice" sprawdzi się jako zachwycający prezent dla męża na święta. Wspaniały wyjazd do dowolnie wybranego europejskiego miasta to fantastyczne przeżycie, które zapewnia szereg pozytywnych emocji. Voucher na wyjazd daje gwarancje zadowolenia i stwarza szansę, by odkryć Europę na własnych zasadach. Spełnianie marzeń jest proste!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 300 hoteli w europejskich stolicach.

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje jeden nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób, w jednym z wybranych hoteli na terenie Europy. Wybór hoteli jest dynamiczny i zmienia się w zależności od dostępności w wybranym terminie. Prezent nie obejmuje transportu.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Wyjątkowy Prezent | Hotele

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.