Zabieg Borowinowy | Warszawa

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
1 os.

182 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zabieg Borowinowy to klasyczny masaż wykonany z użyciem preparatu borowinowego. Dzięki temu połączeniu znosi napięcie mięśni i wywiera korzystny wpływ na układ nerwowy. Twoje ciało doświadczy pozytywnych efektów płynących z mocy natury oraz odpowiedniej techniki masażu - podaruj sobie zdrowie i piękno!

Szukasz inspiracji na prezent na walentynki dla niej? Nie masz pomysłu na prezent pod Choinkę? Tutaj znajdziesz całe mnóstwo upominków! Jeżeli potrzebny Ci jest ciekawy prezent dla każdego, to otwórz nasz katalog marzeń i podaruj przeżycie! Przykładowo voucher na prezent Zabieg Borowinowy to świetna propozycja dla każdej zabieganej kobiety.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, ręcznik oraz klapki. Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności