(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Paralotnią | Białystok

0.0 0 Opinii

Lot Paralotnią | Białystok


Białystok
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Marzysz o podniebnej przygodzie? Czas spełnić marzenia! Przygotuj się na wyjątkowy Lot Widokowy paralotnią! Wspaniała okazja, aby podziwiać świat z zupełnie nowej perspektywy! Najpierw wyciągarka, wyholuje Was - Ciebie i doświadczonego instruktora - na wysokość 500 metrów, a później nastąpi swobodny lot widokowy, bez użycia silnika! To będzie świetna zabawa, która dostarczy niezapomnianych emocji! Podziwiaj widoki i ciesz się wspaniałym przeżyciem w całkowitej ciszy! Spełnij marzenia o lataniu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot widokowy paralotnią, dla jednej osoby. Prezent obejmuje swobodny lot paralotnią, z początkowej wysokości minimum 500 metrów.

Ile czasu potrwa lot?
Lot widokowy potrwa około 10 minut.

Czy muszę być wysportowany, by odbyć lot widokowy paralotnią?
Niekoniecznie, do odbycia lotu wymagana jest umiarkowana sprawność fizyczna (może zaistnieć konieczność krótkiego podbiegnięcia po płaskim terenie przy starcie i/lub lądowaniu), dodatkowo maksymalna waga uczestnika to 100 kg.

Lot Widokowy sprawdzi się jako:
prezent dla singielki, prezent dla kolegi, prezent urodzinowy

Emocjonujące przeżycie, które dostarczy bliskiej Ci osobie niecodziennych wrażeń? Lot Widokowy paralotnią to znakomity pomysł na prezent i okazja, aby przeżyć wspaniałą, podniebną przygodę! Voucher na lot widokowy sprawdzi się jako podarunek z okazji imienin lub Dnia Chłopaka! Podaruj bliskim rozrywkę, o jakiej marzyli!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Białystok

Obowiązujący strój

Buty z płaską podeszwą. Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

Około 10 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Lot może być wykonywany tylko przy dobrej pogodzie (bez opadów deszczu i spokojnym, nieporywistym wietrze). Terminy lotu ogłaszany jest z maksymalnie dwudniowym wyprzedzeniem po uwzględnieniu warunków pogodowych. Loty odbywają się w ciągu całego tygodnia. Warunki fizyczne: Brak przeciwwskazań lekarskich, waga do 100kg, umiarkowana sprawność fizyczna (w czasie startu i lądowania może zaistnieć konieczność krótkiego podbiegnięcia po płaskim terenie). Informacje dotyczące realizacji lotu, znajdują się na stronie https://www.wingsup.pl/loty/


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wing’s up Szkoła Paralotniarstwa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.