(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Motoparalotnią | Kraków

5.0 5 Opinii

Lot Motoparalotnią | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Uwielbiasz widoki zapierające dech w piersiach? Marzysz o lataniu i chcesz samemu przekonać się, jak to jest widzieć świat z lotu ptaka? Lot Motoparalotnią to przeżycie, które sprawi, że będzie to możliwe! Czeka na Ciebie paręnaście minut, które z pewnością zapadną Ci na długi, długi czas w pamięci! Wiele osób stoi twardo na ziemi i patrzy się ku górze, zastanawiając się, jak to jest latać, Ty z kolei dostajesz szansę, by dosłownie bujać w obłokach!

Czym się różni motoparalotnia od paralotni?
Paralotnia leci, będąc napędzana wyłącznie prądami powietrznymi. Motoparalotnia posiada dodatkowo silnik.

Ile trwa lot?
Lot trwa około 15 minut, w zależności od warunków atmosferycznych.

Czy wiesz, że...
Średnia wysokość lotów motoparalotnią to od 100 do 150m?

Lot Motoparalotnią | Kraków to doskonały prezent na każdą okazję. Jesli znasz kogoś kto chodzi na codzień z głową chmurach, pozwól mu wznieść się tam na dłużej! Chwile w przestworzach pozostaną na długo w jego pamięci!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ciepłe, odporne na wiatr ubranie i wytrzymałe buty.

Czas trwania

15 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja przeżycia możliwa od kwietnia do października.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika: 5 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekunów prawnych. Maksymalna waga uczestnika to 110kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Motoparalotnia Kraków

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 5 Opinii

Karolina

Lot motoparalotnia w Krakowie dostarczył niepowtarzalnych wrażeń, Pan prowadzący lot był bardzo wyrozumiały i sympatyczny.

Renata

Rewelacyjne wrażenia, których nie da się opisać :) polecam każdemu

Adam N

Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane - zarówno kontakt z wykonawcą usługi, jak i sama usługa - jej przygotowanie, bezpieczeństwo oraz sam przebieg. Wszystko na bardzo duży plus.

PIOTR M

Wrażenia z lotu extra. Strzał adrenaliny. Organizacja i otoczka pełen luz i profesjonalizm. Dobra , przyjazna atmosfera. Dziękuję!

Alicja Piekarczyk

Mój chłopak dostał ode mnie lot motoparalotnią na urodziny i był wprost zachwycony lotem, koniecznie chce to powtórzyć !

Zobacz inne propozycje