Lech Poznań - Bilet na Mecz w Strefie Gold | Poznań

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Lech Poznań - Bilet na Mecz w Strefie Gold | Poznań


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

7-krotny Mistrz Polski w piłce nożnej zasługuje na to, by zobaczyć go osobiście na stadionie! Oczywiście, mowa tutaj o piłkarskiej drużynie Lech Poznań! Pozwól oderwać się od rzeczywistości, aby trafić wprost na trybuny stadionu w specjalnej strefie Gold, która może poszczycić się z sąsiedztwa z lożą prezydencką. Zasmakuj sportowego klimatu w genialnym wydaniu z muzyką na żywo i różnorodnym menu oraz przyłącz się do kibicowania swojej drużynie! Poczuj potęgę sportowego dopingu i ciesz się grą!

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Dostęp do prestiżowej strefy Gold (środkowa część I trybuny), w której czeka Cię bogate menu oraz napoje z muzyką na żywo. Dodatkowo wejdziesz do strefy meczowej, by poczuć atmosferę spotkania i niepowtarzalnego wnętrza stadionu (1,5 godziny przed meczem i 2 godziny po meczu) Dla osób mobilnych przygotowane jest miejsce parkingowe na terenie stadionu.

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Minimum 90 minut pełnej emocji rozgrywki oraz dodatkowy czas przed i po meczu.


Lech Poznań - Bilet na Mecz w Strefie Gold | Poznań  Podaruj bilet swojemu ukochanemu mężczyźnie , by mógł zobaczyć swoją ulubioną drużynę Lech Poznań na żywo! To zupełnie inny wymiar piłki nożnej. Pozwól swoim bliskim czerpać radość ze sportowej rozgrywki!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: najlepsze możliwe miejsce w środkowej części I trybuny, katering, dedykowany stolik w strefie, muzyka na żywo dostęp do strefy w dniu meczowym 1,5 godz. przed meczem do 2 godz. po meczu, miejsce parkingowe na terenie stadionu. Prezent można zrealizować podczas spotkań ekstraklasy z wyłączeniem meczu z Legią Warszawa.


Sprawdź na mapie


Realizacja

KKS Lech Poznań Premium

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.