Pakiet Przeżyć "Mikołajki"

Nowość Tylko u nas
5.0 1 Opinie

Pakiet Przeżyć "Mikołajki"


Ponad 500 prezentów dostępnych w całej Polsce!
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć “Mikołajki”

Nawet, gdy temperatura na zewnątrz oscyluje wokół zera, istnieje wiele interesujących sposobów na spędzanie wolnego czasu, korzystanie z niezwykłych atrakcji i spełnianie marzeń. W Pakiecie Przeżyć “Mikołajki” znajdziesz kilkaset wyjątkowych przygód, umożliwiających przeżywanie wspaniałych chwil - samemu lub w większym gronie. Spokojne przeżycia lub zupełnie szalone momenty. W mieście lub poza nim. Odkrywaj emocje i spełniaj marzenia!

Pakiet Przeżyć “Mikołajki” - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć “Mikołajki” to zbiór najciekawszych atrakcji, przygotowanych specjalnie na Mikołajki. Osoba obdarowana wybierze jedno przeżycie, z którego skorzysta.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć “Mikołajki” obejmuje ponad 500 przeżyć na terenie całej Polski.

Jakie przeżycia znajdują się w Pakiecie?
W Pakiecie znajduje się kilkaset unikalnych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Spośród wszystkich propozycji obdarowany wybierze jedno marzenie, które zrealizuje.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć “Mikołajki” - voucher na prezent

Pakiet Przeżyć "Mikołajki" to zbiór kilkuset prezentów, umożliwiających ciekawe spędzanie wolnego czasu w różnych zakątkach Polski. Wybierz oryginalny prezent dla bliskiej osoby, który z całą pewnością będzie trafiony i pozwoli na spełnienie marzeń, które… sama sobie wybierze. Przekonaj się, jakie to proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 500 prezentów dostępnych w całej Polsce!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1-3 osoby, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 1 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 486

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.