(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zdrowy Catering dla Rodzica (5 dni) | Cała Polska

5.0 1 Opinii

Zdrowy Catering dla Rodzica (5 dni) | Cała Polska


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Mnóstwo czasu spędzasz poza domem i nie masz czasu na gotowanie? Z drugiej strony uwielbiasz dobre jedzenie i wiesz, jak ważne jest regularne odżywianie? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Wybierz Zdrowy Catering dla Rodzica (5 dni) i przekonaj się, jak wiele ułatwi to w Twoim życiu. Na początku wybierz odpowiedni dla siebie wariant kaloryczny: 1800 kcal, 2000 kcal lub 2200 kcal. Wybraną dietę otrzymasz w formie pięciu zdrowych i zbilansowanych posiłków dziennie, które przyjadą do Ciebie rano, w formie bezpobudkowej dostawy (posiłki będą czekać pod drzwiami mieszkania lub zawieszone na płocie). Catering dietetyczny obejmuje ponad 3000 miast, a transport chłodniczy zapewnia zawsze świeże posiłki, umilające każdy dzień. Wybierz jeden z najwyżej ocenianych cateringów dietetycznych. Życzymy smacznego!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Całodzienny Zdrowy Catering. Posiłki dostarczane są przez 5 dni.

Czy mogę wybrać odpowiedni dla siebie wariant diety?
Tak, catering dietetyczny dostępny jest w trzech wariantach: 1800 kcal, 2000 kcal bądź 2200 kcal.

Ile posiłków dziennie obejmuje dieta?
Każdego dnia otrzymasz 5 odpowiednio zbilansowanych posiłków.

Co oznacza bezpobudkowa dostawa?
Catering dietetyczny dostarczany jest we wczesnych godzinach. Kurier położy paczkę pod Twoimi drzwiami lub zawiesi ją na płocie.

Całodzienny Zdrowy Catering dla Rodzica (5 dni) | Cała Polska sprawdzi się jako praktyczny prezent dla mamy, pozwalający nie tylko zadbać o zdrowie, ale także smacznie jeść - bez żadnego wysiłku w kuchni. Jest to idealna opcja dla osób zapracowanych lub tych, którzy chcą trzymać ściśle określoną ilość kalorii w posiłkach. Wybierz catering dietetyczny i podaruj bliskiej osobie coś wspaniałego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5 dni.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Catering dietetyczny zapewnia 5 posiłków dziennie przez 5 dni. Jest on dostarczany w formie bezpobudkowej dostawy. Istnieje możliwość wyboru wariantu kalorycznego: 1800 kcal, 2000 kcal bądź 2200 kcal. Transport odbywa się od poniedziałku do soboty, jeśli wybierzesz posiłek w niedzielę, zostanie on dostarczony w sobotę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

MójCatering

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Iwona B.

Zamówiłam dla rodziców i byli bardzo zadowoleni. Wszystkie dania bardzo smaczne i różnorodne. Najlepsze II śniadania i podwieczorki :) Rodzice zachwyceni dietą, w 100% spełniła ich oczekiwania, dania bardzo smaczne i urozmaicone. polecam!

Zobacz inne propozycje