Poznaj Archery Tag | Kraków

Nowość
0.0 0 Opinie

Poznaj Archery Tag | Kraków


Kraków
2-12 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

649,99 zł

649,99 zł

O prezencie

Masz znajomych, którym chętnie zaaplikujesz strzałę z łuku? Wybierz Archery Tag w Krakowie i razem ze znajomymi wyruszcie na spotkanie z niezwykłą przygodą. Poznaj Archery Tag to drużynowa rozgrywka, łącząca w sobie paintballa, łucznictwo i dwa ognie. Waszym zadaniem będzie wyeliminowanie przeciwników, poprzez strzelanie specjalnymi strzałami z miękkim zakończeniem. Teren zostanie przygotowany poprzez umieszczenie na nim specjalnych, dmuchanych przeszkód, a sama gra ma przygotowane kilka scenariuszów rozgrywki. Bawcie się dobrze!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rozgrywkę w Archery Tag. Przeżycie przeznaczone jest dla maksymalnie dwunastu osób.

Ile czasu potrwa zabawa?
Rozgrywka potrwa 60 minut.

Na czym polega Archery Tag?
Archery Tag to rozgrywka, podczas której gracze dzielą się na dwie drużyny. Na terenie zostają umieszczone różne przeszkody, a zadaniem graczy jest wyeliminowanie przeciwników, poprzez… strzelanie do nich z łuków! Oczywiście gra jest całkowicie bezpieczna – wszystkie strzały mają miękkie zakończenie.

Co wchodzi w skład przeżycia?
W ramach przeżycia macie zapewnione: miejsce do gry, dowóz sprzętu, wodę dla każdego z uczestników oraz sędziego, który dodatkowo urozmaica grę, wprowadzając różne scenariusze. Dodatkowo istnieje możliwość przeprowadzenia foto-relacji (propozycja dodatkowo płatna na miejscu realizacji, wymaga wcześniejszego zgłoszenia podczas rezerwacji).

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Przeżycie dostępne jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy możemy zorganizować Archery Tag w wybranym przez siebie miejscu?
Tak, istnieje możliwość rozgrywania Archery Tag gdzie indziej. Wskazane jest miejsce typu hala sportowa, orlik, zielony teren, o powierzchni min 20x20m (proste i bez ostrych elementów w okolicy). Do rozłożenia Archery Tag niezbędny jest dostęp do prądu (15-20 min przed i po evencie).

Poznaj Archery Tag | Kraków to gwarancja świetnej zabawy i niesamowita rozrywka, która idealnie sprawdzi się jako prezent urodzinowy dla przyjaciół, zapewniający świetną zabawę grupie do 12 osób. Voucher na Archery Tag w Krakowie to oryginalne przeżycie, podczas którego dominuje śmiech i radość!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2-12 osób.

Pogoda

Pogoda ma wpływ na realizację przeżycia. W przypadku złej pogody jest możliwość zmiany terminu lub organizacji hali sportowej.

Ważne informacje

W ramach przeżycia macie zapewnione: miejsce do gry, dowóz sprzętu, wodę dla każdego z uczestników oraz sędziego, który dodatkowo urozmaica grę, wprowadzając różne scenariusze. Dodatkowo istnieje możliwość przeprowadzenia foto-relacji (propozycja dodatkowo płatna na miejscu realizacji, wymaga wcześniejszego zgłoszenia podczas rezerwacji). Istnieje także możliwość przeprowadzenia gry w innym, wybranym przez uczestników miejscu. Minimalny wiek uczestnika: 18 lat.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Sports4Fun

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.