Lot Motolotnią

1 2 3 4 5 (33)

Jesteś wielbicielem mocnych wrażeń? Chciałbyś poczuć prawdziwe emocje? Lot Motolotnią to przeżycie dla łaknących nowych doznań! Powiew świeżego powietrza, przepiękne widoki z lotu ptaka i uczucie wolności, którego nie da się porównać z niczym innym... Krótki wstęp, dotyczący zasad bezpieczeństwa, kilka uwag od doświadczonego pilota i już zasiadasz w motolotni! Jeszcze tylko dłuuugi rozbieg i za chwilę wzbijesz się w przestworza, by poczuć tę nieporównywalną adrenalinę, jaką daje lot motolotnią. Błękit nieba i cudowne widoki pod Tobą - to właśnie prawdziwy smak motolotniarstwa. Tego przeżycia nie da się porównać z żadnym samolotem ani szybowcem! Nie zastanawiaj się - podejmij wyzwanie już dziś!

 

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • 20 minut lotu motolotnią.

Nie masz pomysłu na fajny prezent? Podaruj przeżycie i miłe wspomnienia! Lot Motolotnią to pomysłowy prezent dla Taty, Mamy, Męża, Żony - dla każdego, kto kocha bujać w obłokach. Latanie nad miastem to nietypowy upominek, który pozwoli Twoim bliskim przeżyć prawdziwą podniebną przygodę. To ciekawy prezent na Rocznicę, Urodziny, Gwiazdkę czy też Dzień Ojca. Każdy miłośnik adrenaliny będzie pod wrażeniem. Zastanawiasz się, czy ekstremalne doświadczenie to odpowiedni podarek? Oczywiście, że tak! Idź z duchem czasu i podaruj lot nad miastem w prezencie! Ten voucher na prezent niewątpliwie ucieszy każdego! Potrzebujesz więcej pomysłów i inspiracji? Sprawdź nasz katalog marzeń - oryginalne prezenty czekają.


Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 30 minut z czego 20 minut spędza się w powietrzu.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Realizacja możliwa jest od kwietnia do września. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu. Maksymalna waga uczestnika to 120 kg, a maksymalny wzrost 2 m.Przetestowane przez nasz zespół!

Marcin

Zawsze chciałem spróbować Lotu Motolotnią i wreszcie się udało. Muszę przyznać, że jest to świetne uczucie. Przedzierając się przez powietrze skrzydłami tej maszyny można było poczuć się odrobinę jak ptak. Wspaniałe uczucie. Swobodny lot po wyłączeniu silnika to coś wyjątkowego. Dodatkowo czułem się bardzo bezpiecznie. Instruktor profesjonalnie podszedł do zadania. Chciałbym to powtórzyć. Pamiątka na całe życie. Lot sprawił, że otworzyłem się na inne atrakcje związane z lataniem. Teraz marzy mi się Skok ze Spadochronem w Giżycku. Na pewno w niedalekiej przyszłości zrealizuje swoje marzenie.

 

Dlaczego warto spróbować tej atrakcji?
Niesamowite uczucie.
Piękne widoki.
Super przygoda.


Opinie (38)

Wacław

SUPER SPRAWA, rewelacja. POLECAM KAŻDEMU!

Ilona

Niesamowite przeżycie. Polecam

Krolina

Wrażenia super !

Gosia

Lot motolotnią to fantastyczne przeżycie, niezapomniane chwile pełne wrażeń:) Można zobaczyć świat z innej perspektywy i oderwać się od spraw codziennych. Dodatkowym atutem, była możliwość ustalenia kierunku lotu:) Świetny prezent, za który już podziękowałam moim darczyńcom:) Cudownie było choć przez chwile być wolnym jak ptak. Polecam!

Filip

Rewelacja

1 2 3 4 5 6 7 8
Dodaj opinię