(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Aeroterapia Świecą | Łódź

0.0 0 Opinii

Aeroterapia Świecą | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

234,99 zł

234,99 zł

O prezencie

Skóra wyraźnie odżywiona, jedwabiście gładka i miękka. Przyjemny relaks niesie za sobą również szereg korzyści zdrowotnych. Przekonaj się, jak wygląda Aeroterapia Święcą w Łodzi i zanurz się w świecie zmysłowego odprężenia. Podaruj sobie wytchnienie dla zmysłów, pokonaj zmęczenie i popraw swoje samopoczucie. Najpierw przygotowanie ciała do zabiegu: masowanie i głaskanie. Następnie delikatny masaż świecą, który stworzy na Twoim ciele jedwabistą powłokę, pełną naturalnych, odżywczych substancji. Podaruj sobie wymarzony relaks!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Aeroterapię Świecą. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Aeroterapia Świecą potrwa 60 minut.

Z czego składa się aeroterapia?
Aeroterapia składa się z przygotowania ciała poprzez masowanie i głaskanie. Następnie wykwalifikowana masażystka wykona masaż świecą. Do wyboru jedna z trzech świec o zapachu: pomarańczy i wanilii, kokosa bądź zielonej herbaty z cytryną i nutką imbiru.

Aeroterapia Świecą | Łódź to wspaniały prezent dla dziewczyny na mikołajki. Jest to relaksujące przeżycie, które łączy w sobie masaż z naturalnymi właściwościami specjalnej świecy aromatycznej. Wybierz Voucher spa na prezent i przekonaj się, jak łatwo zachwycić kobietę i spełnić jej marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia jednorazową bieliznę i ręcznik. Do aeroterapii można wybrać jedną z trzech świec: o zapachu pomarańczy i wanilii; o zapachu kokosa bądź o zapachu zielonej herbaty z cytryną i nutką imbiru.


Sprawdź na mapie


Realizacja

WySpa Łódź

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje