(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Aeroterapia Świecą (90 minut) | Łódź

0.0 0 Opinii

Aeroterapia Świecą (90 minut) | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

314,99 zł

314,99 zł

O prezencie

Marzysz o zmysłowej chwili odprężenia? Szukasz przeżycia, które nie tylko zadba o Twoją duszę, ale także o ciało? Wybierz Aeroterapię Świecą (90 minut) w Łodzi i przekonaj się, jak cudownie przyjemny może być odpoczynek. Na początku wykwalifikowana masażystka przygotuje Twoje ciało do zabiegu. Zrobi to za pomocą masowania i głaskania. Pozwoli to na odprężenie i uwolnienie niepotrzebnych napięć. Następnie nastąpi powolne, bardzo przyjemne, wylewanie ciepłego wosku na Twoją skórę i wcieranie go kolistymi, delikatnymi ruchami. W ten sposób na Twoim ciele wytworzy się jedwabista powłoka - pełna odżywczych substancji. Wybierz ulubiony zapach świecy, zamknij oczy i oddaj się głębi relaksu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Aeroterapię Świecą. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Aeroterapia Świecą potrwa 90 minut.

Z czego składa się aeroterapia?
Aeroterapia składa się z przygotowania ciała poprzez masowanie i głaskanie. Następnie wykwalifikowana masażystka wykona masaż świecą. Do wyboru jedna z trzech świec o zapachu: pomarańczy i wanilii, kokosa bądź zielonej herbaty z cytryną i nutką imbiru.

Aeroterapia Świecą (90 minut) | Łódź to oryginalny pomysł na świąteczny prezent dla żony. Pobyt w spa w Łodzi, zmysłowy masaż, profesjonalna masażystka, mnóstwo relaksu i odprężenia… podaruj bliskiej osobie odpoczynek, którego potrzebuje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia jednorazową bieliznę i ręcznik. Do aeroterapii można wybrać jedną z trzech świec: o zapachu pomarańczy i wanilii; o zapachu kokosa bądź o zapachu zielonej herbaty z cytryną i nutką imbiru.


Sprawdź na mapie


Realizacja

WySpa Łódź

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje